Різне

Як вибрати квартиру-студію

Квартира-студія – це сучасна розробка квартири, коли вона не має стін, таким чином, вона візуально здається більшою і просторішою. Такого плану квартири прийшли до нас із західних країн, там вони найбільше поширені серед молодих людей. У нас же такі квартири тільки зараз почали набувати популярності, і найчастіше багато звичайних квартир переробляють в студію. Але якщо у вас в даний момент назріло питання про придбання житла, то радимо вам розглянути даний варіант.

1-02-02-2015-600-400

При виборі пам’ятайте, що такі квартири розраховані на невелику родину, максимум 3 людини, тобто 1 дитина та 2 батьків. Ну а найкраще – це молода пара. Тому якщо найближчим часом у вас немає в планах завести дітей, тоді така квартира вам підійде. Або інший варіант – це квартири в ЖК “Британський квартал”, тим паче, що http://britanskiy.com.ua/ зараз знизилася.

Квартира-студія повинна бути зонованою, тобто відсутність стін не означає, що це буде одна велика кімната. Перехід в іншу кімнату повинен бути плавним, наприклад, за допомогою перепадів стелі або різного рівня підлоги, за допомогою освітлення.

Зазвичай такі квартири невеликої площі, тому краще, щоб вона була виконана у світлих відтінках, які візуально збільшують простір. Вибираючи квартиру, зверніть увагу, щоб ремонт був виконаний в одному стилі – стіни, стеля, підлога повинні гармоніювати між собою в кольоровій гамі і по стилістиці. Також, виходячи з цього краще, вибирати сонячну сторону.

Не полінуйтеся перевірити документи – перепланування повинна бути узаконене. Найчастіше в таких квартирах вбудована побутова техніка. Якщо ви розглядаєте такий варіант, то окрему увагу приділіть витяжці. Вона повинна бути потужною, щоб у підсумку вся вітальня не була наповнена запахом котлет, але в теж час вона не повинна бути занадто галасливою.

Маленькі точкові світильники не будуть виглядати громіздко, але в той же час будуть випромінювати багато чистого білого світла.

Квартира-студія відмінний варіант, якщо у вас не великий бюджет, часто такі квартири мають невелику площу, а купувати однокімнатну квартиру – це стандартно і банально, а ось квартира-студія дозволить вам за помірну ціну придбати стильне житло!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button