Поради

Як зробити тимчасове тату

Багато хто з нас хоч раз у житті замислювалися над тим, щоб прикрасити своє тіло оригінальним татуюванням. Однак наші смаки здатні швидкоплинно змінюватися, подібно погоді за вікном. Одиниці наважуються зробити дане тату, інші ж подумують про тимчасові малюнки. Насправді тимчасових татуювань не буває. Всупереч складеному стереотипу, зображення, які називають «тимчасовим татуюванням», далекі від істинного.

18-12-14-foto-600x421-1

Якщо вам запропонували в салоні зробити тимчасове тату на пару років, не варто сприймати цю інформацію серйозно. Адже вас нахабним чином обманюють! За таке «тату» видають темпту – татуювання вручну, що здійснюється за допомогою фарб, призначених для татуажу, на глибину не більше 4 мм, і має обмеження за розміром – 4-5 см. У складі цієї фарби присутні такі речовини, як кристали біоксіда титану та оксиду заліза. А вони хімічно нестабільні. Тому такі татуювання, безумовно, знебарвлюються з плином часу, однак не повністю. У підсумку ви будете мати на шкірі бляклий, вицвілий малюнок, лінії втратять виразність. Тату стане такою собі розмитою плямою, схожою на синяк або кольорову пляму. Таким чином, швидше зникне горе-майстер, що набив вам «тимчасове» тату, ніж саме татуювання. А вам доведеться звернутися до іншого татуювальника, щоб перекрити таке творіння більш пристойним з використанням якісних барвників.

Існують більш підходящі методики для створення тимчасового малюнка на тілі. В результаті зображення протримається від 2 днів до декількох тижнів. Найдавніша і популярна методика – менди, що полягає у використанні хни. Малюнки хною, звичайно, не назвеш тату, більше походить на боді-арт. Щоб прикрасити тіло таким способом, можна звернутися до відповідного майстру в салон краси або ж спробувати свої сили в цій справі. Якщо ви вирішили вибрати другий шлях, то дійте так:

 • Купуйте спеціальний порошок хни. Пам’ятайте, що хна для фарбування волосся не підходить.
 • Зберігають порошок в герметичному місці, недоступному для світла, перед застосуванням подрібнюють в кавомолці.
 • Але можна поступити ще простіше – купити готову пасту хни для менди в тюбику.
 • Перед процедурою необхідно обробити ділянку тіла відлущювальним засобом, в потім маслом, щоб барвник краще лягав.
 • Наносять малюнок на тіло за допомогою різних підручних засобів, такі як пензлики, заточені палички, конусоподібні пакетики.
 • Також ви можете використовувати трафарети, що мають здатність клеїтися.
 • Паста викладається на шкірі, шар повинен мати товщину 3-4 мм.
 • Залишають на 60 хвилин, щоб висохла, стежимо, щоб вона не тріскалася і не відпадала.
 • Для цього періодично зволожуємо масу за допомогою масла для тіла.
 • Коли хна висохла, акуратно зішкрібіть її зі шкіри. Змивати можна.
 • До появи коричневого забарвлення пройде близько 2 днів.
 • Протримається таке «тимчасове татуювання» від 10 днів до 3 тижнів. Не рекомендується мити її гарячою водою з використанням мила.

18-12-14-foto-600x411-2

Крім того, можна зробити собі так зване аерографічне тату, яке створюють за допомогою спеціального інструменту. Використовуючи аерограф, фарбу напилюють на попередньо закріплений трафарет. Фарбувальний склад залишається на поверхні шкірного покриву, не вбираючись. Виглядає малюнок реалістично, як справжнє тату! Тримається – від 2 до 7 днів.

Тату блискітками також допускає використання спеціального трафарету. Крім того, вам знадобиться гіпоалергенний клей і сухі блискітки. Термін життя малюнка, зробленого за допомогою блискіток, – до 2 тижнів.

Для створення кришталевого татуювання знадобляться камінчики Swarovski або звичайні стрази. Вони кріпляться на спеціальний клей і тримаються до місяця.

Найбільш примітивним способом прикраси свого тіла є перекладні тату. Однак дітям вони припадуть до смаку. Така методика найбільш доступна. Можна купити будь-яку переводки. Потім вона змочується водою і перекладається на тіло. Але при цьому переводки недовговічні і здатні зморщуватися, враховуйте це.

Ще одним методом є друковане тату, яке в собі поєднує деякі особливості переводки (нанесення) і аерографії (вид фарби). Однак при цьому застосовують більш густу фарбу. Діють використовуючи гумовий штамп. На нього наносять малюнок, «передруковуючи» останній на тіло.

Тепер ви знаєте, що як таких тимчасових татуювань не буває. А ось прикрасити тіло малюнком на час – це будь ласка. Методик предостатньо.

http://youtu.be/RSMPJx_tx3I


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button