Поради

6 порад як організувати домашній офіс

Якщо ви працюєте вдома, то напевно у вас є так званий домашній офіс. Це може бути як окремий кабінет, так і одна із зон вашої єдиної кімнати. І оскільки офіс у вас вдома, то досить легко, залишити порожню пляшку тут або фантик там. Зрештою, ви єдині, хто бачить безлад, чи не так? Але щоб робота кипіла і була продуктивною, ваше робоче місце має бути добре організоване. Ось кілька порад, які допоможуть зробити ваш домашній офіс акуратним і охайним.

30-01-16-foto-600x447-1

Підберіть правильний стіл для вашого простору і робочого процесу

Підійдіть до цього питання з усією відповідальністю. Якщо вас не влаштовують столи, які продають вже готові, то задумайтеся про придбання столу за індивідуальним замовленням. Це виправдано у випадку, коли планування вашого приміщення не стандартне, коли вам необхідні для виконання роботи якісь додаткові робочі поверхності.

Позбавтеся від усього зайвого

Коли ви працюєте на дому, то легко можете відволіктися на комп’ютерну гру або перегляд відео. Якщо ви будете дивитися на ваш домашній офіс, як на професійне простір, то це допоможе вам зберегти мотивацію для роботи. Звичайно, це не означає, що ви повинні позбавитися від всіх дрібничок на вашому столі. Вам може допомогти розібратися в тому, що варто залишати, а від чого краще позбутися просте питання – залишив би я цей предмет на своєму робочому столі, якби працював у великій компанії.

Сфотографуйте ваше робоче місце

Іноді люди не можуть визнати безлад, якщо вони не подивляться на це з іншої точки зору. Сфотографуйте ваше робоче місце під час роботи. Потім розгляньте фотографії, фіксуючи проблемні зони. Вам залишиться продумати спосіб вирішення проблеми і втілити його в життя.

Організувати ящики столу

Якщо у вашого робочого столу є висувні ящики, використовуйте їх. Такі ящики зручні для зберігання паперів, папок, записників чи https://nosorog.net.ua/. Є, звичайно, небезпека, що ящики перетворяться з помічників в чергові проблемні зони. Як деякі заштовхують одяг у шафи для того, щоб приховати його від очей, так і ви з часом будете скидати в ящики папір і папки аби прибрати з видимості. Щоб такого не трапилося необхідно розробити систему зберігання документів і дотримуватися її.

Органайзери для робочого столу

Ті предмети, які необхідні вам під час роботи і які повинні бути завжди під рукою теж потребують правильного зберігання. Для канцелярського приладдя та паперів у продажу є спеціальні органайзери. Ви можете купити їх або зробити власними руками.

Організація вертикального зберігання

Це означає, використовувати простір стіни над або близько робочого столу. Дуже важливо мати швидкий доступ до книг, музики чи будь-якого іншого носія інформації, особливо якщо ви працюєте у швидко мінливому середовищі. Не має значення, чи купите ви навісні полиці або зробите їх самі, це відмінний спосіб залишатися організованим і усунути безлад на вашому робочому столі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button