Різні цікавинки

Яка плитка краще: іспанська або італійська? Що вибрати?

Італія і Іспанія – два найбільші виробники плитки в Європі. Обидві країни постійно змагаються за клієнтів на більшості ринків світу, при цьому кожна вважає, що саме її плитка найкраща. Цю думку підтримують національні асоціації виробників, які щороку витрачають солідні бюджети на просування плитки своєї країни. Італійська асоціація випускає брошури, що роз’яснюють, чим краще італійська плитка, Іспанська асоціація організовує зустрічі для дизайнерів, на яких просуває іспанських виробників (членів асоціації). У роздрібних магазинах вас схилятимуть до тієї плитки, з якою працює компанія (багато дистриб’юторів спеціалізуються або на Італії, або на Іспанії), хоча більшість магазинів пропонують обидва виробники, для прикладу – далее на сайтеhttp://zakazik.ua/products/plitka.html. Як же розібратися, яка плитка краща, і чи є між ними різниця?

Насправді, сказати однозначно, що іспанська або італійська плитка краща, було б некоректно. У одній тільки Італії існує близько 300 різних фабрик по виробництву плитки (від великих гігантів, об’єднаних в промислові групи до маленьких приватних майстерень), та і в Іспанії працює близько півтора сотень плиткових виробництв. У кожної фабрики різна якість і різний стиль, не кажучи вже про те. що в середньому фабрики випускають близько 50 різних колекцій плитки, кожна з яких відрізняється одна від одної. Проте, деякі загальні тренди все-таки існують. Ми їх приводимо для того, щоб ви трохи краще розбиралися в плитковому різноманітті, і сподіваємося, що ви не абсолютизуватимете, фабрик надто багато. Основних відмінностей між іспанською і італійською плиткою всього два: дизайн і ціна.

Дизайн плитки

Загалом, італійська і іспанська плитка відрізняються одна від одної по дизайну. Італійські фабрики витрачають досить великі гроші на маркетинг, залучаючи кращих фахівців і дизайнерів до створення нових колекцій плитки. Як результат, зазвичай італійські колекції виглядають стильніше. Найчастіше, італійський дизайн стриманіший, ніж іспанський, іноді більше мінімалістичніший, іноді тонший. Італійці випускають багато плитки під цемент, багато монотонної плитки з ледве помітним блиском або грою рельєфу поверхні.

Італійський керамограніт в інтер’єрі.

plytka01_resized

plytka02_resized

plytka03_resized

plytka04_resized

plytka05_resized

plytka06_resized

plytka07_resized

Іспанська плитка контрастніша, масивна. Іспанці випускають багато плитки під камінь, у тому числі глянсової, причому відмінної якості. У іспанському керамограніті під камінь більше прожилків, а кольори більше насичені. У іспанських колекціях багато розонов, декорованої плитки.

Іспанський керамограніт в інтер’єрі

plytka08_resized

plytka09_resized

plytka010_resized

plytka011_resized

plytka012_resized

plytka013_resized

plytka015_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button