Різне

Цікаві факти про онлайн ігри

На даний момент існує велика кількість онлайн ігор, у які може пограти кожна людина. Сучасні онлайн ігри повні різних ефектів як графічних, так і сюжетних. Та взагалі, на даний момент онлайн ігри вийшли на новий рівень. Тільки не все так гладко складалося.

Деякі історичні факти про онлайн ігри:

1. Перша онлайн гра була створена Річардом Бартл і Роєм Трабшоу. Вони створили текстову онлайн гру, в якій користувачам доводилося обмінюватися повідомленнями. Суть гри полягала в тому, що з повідомлень доводилося здогадуватися, де стоїть супротивник, яка у нього і у вас зброя, яке екіпірування, і яка броня. Напевно, доводилося трохи пофантазувати.

2. У 1984 році вийшла перша браузерна онлайн гра під назвою «Острова Кесман». Тільки ця гра перебувала в платному обороті. Кожному користувачеві доводилося платити близько 10 доларів, щоб провести хоча б годину в грі. Найцікавіше, це була тестова гра.

3. Може бути, революцію в сфері онлайн ігор зробила гра «Простір існування». Це була перша графічна онлайн гра, в якій гравці могли грати в режимі реального часу. Вихід онлайн гри відбувся у 1988 році.

4. Наступним етапом у розвитку ігрової індустрії стало створення Річардом Герріотом онлайн ігри Ultima Online, яка все ще користується попитом серед користувачів (звичайно, вона пережила багато реконструкцій і доповнень). Вперше в цій грі користувачі змогли гуляти по віртуальному світу, змогли полювати на тварин, змогли робити те, що до цього було неможливим. Сучасні – різноманіття графіки та візуальних ефектів, які далеко прогресували від початкових браузерних ігор.

5. Додатки до онлайн ігор у вигляді чатів ігри отримала онлайн гра Club Caribe. Якщо бути точніше, то саме ця гра стала першою онлайн грою, в якій гравці могли спілкуватися один з одним за допомогою чату гри.

6. Творці онлайн ігор не обійшли стороною жіночу красу. Вперше в онлайн іграх були використані силіконові груди ельфіек. Це сталося в онлайн грі Lineage (інакше, Лінійка). Корейські творці планували за допомогою даного введення побудувати рекламну політику онлайн ігри.

7. А РПГ графіка стала використовуватися в онлайн грі Newerwinter Nights, яку створила компанія Bioware.

Це тільки самі значущі факти, які відбулися в історії онлайн ігор. Крім цього можна навести й інші історичні моменти, пов’язані з онлайн іграми, але це вже інша тема.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button