Здоров'я

Які 6 продуктів знищують печінку

Їжа, яку люди вживають, впливає на здоров’я печінки. І рейтинг небезпечних для цього органу продуктів зовсім не вичерпується одними алкогольними напоями. Про 6 небезпечних для здоров’я печінки продуктів, розповіли гастроентерологи. Повідомляє The Health Site.

Жирна їжа. Вживання продуктів з високим вмістом насичених жирів на кшталт картоплі фрі, гамбургерів і піци порушує роботу печінки. Також надлишок цієї їжі призводить до ожиріння органу і навіть до його запалення, яке може закінчитися цирозом. Для здоров’я краще частіше їсти клітковину.

Цукор. Не відмовляєтеся від цукру повністю, але і не захоплюйтеся ним, якщо хочете зберегти здоров’я печінки. Саме цей орган перетворює цукор в жир, і якщо в раціоні багато цукру, то печінка виділяє багато жиру. Й тоді людині загрожує жировий гепатоз.

Алкоголь. Найбільш очевидний та небезпечний для печінки продукт. Спиртне в надмірних кількостях призводить до цирозу печінки.

Готові продукти. Вже приготовані та охолоджені спеціально для розігріву продукти можуть бути небезпечні для печінки, оскільки в їх склад входить багато солі, цукру і жирів. Краще готувати продукти самим вдома, чим купувати напівфабрикати.

Незбиране молоко. Містить насичені жири, які можуть бути небезпечні, але тільки для людей, які вже мають проблеми з печінкою. В цьому випадку можна вибирати нежирне молоко. До речі, частіше пийте зелений чай, він корисний для печінки.

Вершкове масло. Деякі молочні продукти, включаючи й вершкове масло, можуть провокувати проблеми з печінкою, бо містять високий рівень насичених жирів. Готуйте на оливковій олії, в яку входить корисні жирні кислоти Омега-3.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button