Різні цікавинки

Які перила і поручні найкращі для приватного будинку?

063 pr2_resizedКоли ви будуєте власний заміський будинок, вам видеється, що сходи мають другорядне значення і відіграють роль прикраси для інтер’єру. Насправді ж усе навпаки, другорядними є стіни, підлога і стеля, а важливим елементом — сходовий проліт, який він і де розташований. До речі, найчастіше матеріал для огородження сходів безпосередньо залежить від того, з чого виготовлені самотні сходи. Має значення також колір і поверхня, яка повинна гармонійно виписуватися в інтер’єр. Найчастіше, прикрасою великих сходів заміського котеджу стають перила з нержавіючої сталі у формі квітів і рослин.

Не всі в інтер’єрі люблять розкіш і достаток елементів у стилі рококо. Практичними і водночас унікальними будуть перила та поручні з дерева. Крім того, перила, виконані в класичному стилі, з використанням натурального дерева, прикрасять будь-які сходи. Дизайнери також люблять поєднувати непоєднуване. Тому в моду входять перила з нержавійки, доповнені дерев’яними вирізними елементами. У кожному разі, прийшов час молодого покоління, яке не любить химерність, а воліє речі в стилі мінімалізму, які дуже практичні в застосуванні. Тож металоконструкції і сучасні матеріали не стануть на заваді, а навпаки, прикрасять ваш дім.

Форма перил має велике значення

Дизайнери вважають, що якщо сходи великі по ширині та довжині, то прикрасять їх масивні перила з нержавіючої сталі. У той час як маленькі сходи з бетону або дерева доповнюються масивним деревом, пофарбованим у світлі тони або також тонкими поручнями, які візуально збільшать невеликий простір будинку.

Насамперед, перила створюються для зручного підйому або спуску зі сходів. І, незважаючи на матеріал або навіть колір, вони повинні бути зручні для людей будь-якого росту. Вибираючи перила, уявіть, як всі члени вашої великої родини будуть ними користуватися, чи зручні вони, чи знаходяться в правильному місці? Краща порада від дизайнерів, подивитися в інтернеті, що пропонують виробники і визначитися з розміром і матеріалом. Не забудьте про естетичні властивості цього важливого елемента. Сміливо підбирайте під колір стін або стелі і створюйте затишну і безпечну атмосферу у вашому домі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть