Різні цікавинки

Чому варто приїхати на лікування в Ізраїль

foto_cikavosti_09.08.2014-09На сьогоднішній день лідируючі позиції в світі в галузі медицини займає Ізраїль. Медицина Ізраїлю – одна з найбільш розвинених і ефективних у світі. На лікування в ізраїльські медичні центри приїжджають пацієнти з різними захворюваннями, і всі без винятку отримують кваліфіковану медичну допомогу. Найвищі показники ефективності лікування і повного одужання навіть при серйозних захворюваннях спостерігаються в ізраїльських клініках, зокрема у http://israel-hospitals.ru/, а тому велика кількість пацієнтів з усього світу вирушають за допомогою саме сюди

Яка вартість лікування в Ізраїлі

Вартість лікування в Ізраїлі залежить від складності та тяжкості перебігу захворювання, розробленої програми лікування та діагностики і кваліфікації лікуючого лікаря, але все ж залишається доступною. Говорячи про лікування в Ізраїлі, часто наводять такі цифри: різниця в ціні на одні й ті ж лікувально-діагностичні маніпуляції становить від 15 до 30% з європейськими клініками, і від 30 до 50% – з провідними клініками США.

Трохи інформації про лікування в Ізраїлі

В ізраїльських медичних центрах застосовуються новітні і найефективніші методики діагностування, консервативного та хірургічного лікування, реабілітаційні програми.

Робляться найскладніші і навіть унікальні операції на хребті, серці, головному і спинному мозку. Ізраїльські хірурги широко практикують сучасні та менш травматичні, в порівнянні і традиційними, методики малоінвазивної хірургії – лапароскопії. Операції проводяться із застосуванням сучасного ендоскопічного інструментарію, при якому оперативне втручання здійснюється через невеликі надрізи шкіри і супроводжується безперервним комп’ютерним контролем. Лапароскопія є не менш ефективною, ніж порожнинна операція, але набагато менш травматична і не вимагає тривалого післяопераційного періоду відновлення.

Також широко застосовуються інноваційні методи радіохірургії, відомі як «кібер-скальпель» і «гамма-ніж», що значно підвищило ефективність нейрохірургії, лікування пухлин мозку і метастатичного раку.

Стоматологія Ізраїлю широко відома завдяки передовим методикам імплантації та протезування зубів, аналогів яким немає в світі.

В Ізраїлі є спеціалізовані дитячі та неонатальні клініки, в яких проводиться обстеження і лікування дітей і новонароджених із застосуванням найбільш безпечних і бережливих методик.

Для діагностики застосовуються новітні методи і технології, що дозволяють встановити точний діагноз на будь-якій стадії захворювання. Також проводиться обстеження новонароджених дітей, і навіть внутрішньоутробний обстеження плода для ранніх виявлений патологій.

Кращі фахівці по складних захворювань

Лікарі ізраїльських клінік, перш ніж почати свою лікарську діяльність, обов’язково отримують вищу медичну освіту, а також проходять кілька стажувань та спеціалізацій в галузі загальної медицини і своєї спеціалізації як в ізраїльських клініках, так і за кордоном.

У клініках Ізраїлю працюють професори та доктори медицини зі світовим ім’ям, за допомогою до яких звертаються фахівці клінік інших країн в особливо важких або унікальних випадках захворювання. В Ізраїлі також багато лікарів, які стали володарями міжнародних премій за особистісні досягнення та вклади в галузі медицини.

Довіривши своє здоров’я таким фахівцям, можна бути впевненими в тому, що вони зроблять все можливе, щоб відновити здоров’я, що похитнулося пацієнта.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button