Поради

Якісний гофрокартон: 6 найголовніших критерій

Обираючи тару для транспортування та пакування товарів, основна вимога, яку ставить споживач – це, напевно, її надійність. Одним із основних факторів, що визначає міцність  упаковки з картону є якість гофрокартону, який був використаний для її виготовлення. В свою чергу, міцність гофрокартону залежить від сировини – паперу та власне картону. Існує багато факторів, які визначають міцність та надійність тари, виготовленої з гофрокартону. Та чи є швидкий метод, який доступний кожному, аби оцінити якість пакувальної тари? Безперечно! Якщо коробка, що знаходиться у Вас в руках з легкістю продавлюється і стискається,можна припустити, що для її виготовлення використали неякісні  матеріали, адже найважливішим показником якості гофрокартону є його стійкість до продавлення. Чим вищий цей показник, тим більша жорсткість ребер картонної коробки, що, в результаті, забезпечує стійкість пакувальної тари до механічного впливу.

Що саме впливає на якість тари, виготовленої із гофрокартону?

  1. Розміри тари повинні відповідати нормам, указаним у документації для певного товару/продукту. Також, необхідно брати до уваги розміщення упаковок при транспортуванні, виключити ризик деформації(недопустимим є провисання упаковок з палет).
  2. Виготовлення та конструювання картонних коробок повинно здійснюватися з використанням гофрокартону підходящих марок, визначених відповідно до розмірів та ваги вантажу, що транспортується.
  3. Важливим фактором, що впливає на якість пакувальної тари є її транспортування. Необхідним є використання кутів та прокладок з гофрокартону, плівки.
  4. Дотримання умов зберігання пустої тари з гофрокартону, вказаних у нормативних документах – ще один  важливий момент для збереження високої якості пакувальних матеріалів з гофрокартону. Основний показник – рівень вологості у приміщенні, де зберігаються картонні упаковки.
  5. Високий рівень проклейки картону дозволяє уникнути просочування клею в глибокі шари матеріалу.
  6. Достатня жорсткість паперу. Чим вищий цей показник, тим міцнішою буде, в результаті, виготовлена тара.

Яким критеріям повинні відповідати фактори оцінки якості пакувальної тари з гофрокартону?

  • стійкість до продавлення (показник, який характеризує ступінь надійності упаковки, жорсткість стінок, кутів) ;
  • стійкість до стиснення з торців (відноситься до основних критеріїв та на пряму залежить від якості гофри, що використовувалася у виготовленні пакувальної тари);
  • стійкість до площинного стиснення (характеризує міцність картонної коробки, в тому числі її стінок)

Вже понад 10 років компанія Kamipak забезпечує український бізнес гофроящиками, картонними коробками та упаковками. Більшість наших клієнтів з нами вже досить давно та задоволені такими тривалими “стосунками”, а все чому? Тому що Kamipak – це про якість, надійність та відповідальність. Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо лише якісну сировину, а в ході виробництва керуємося показниками ДСТУ. Саме у нас Ви можете придбати високоякісну пакувальну тару, яка може бути спроектована та виготовлена відповідно до Ваших уподобань та побажань, адже, ми пропонуємо комплексне рішення – виготовлення пакувальних матеріалів “під ключ”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button