Технології

З’явилася перша маска з вбудованими навушниками (відео)

З’явилася перша маска з вбудованими навушниками. Вона захищає від патогенів, алергенів, подразників і допомагає слухати музику або розмовляти телефоном без перешкод.

Пристрій Maskfone, за словами його творців, це «перша у світі маска для обличчя з вбудованими бездротовими навушниками».

Вона допомагає захистити користувача від вдихання сторонніх об’єктів. У їх число можуть входити хвороботворні патогени, алергени та подразники. Маска забезпечує оптимальний захист від можливих патогенів COVID-19 в повітрі, а також від забруднень, які поширені в таких країнах, як Китай.

Maskfone вирішує постійну проблему використання телефону в масці. Інженери відзначають, що вони працюють краще, ніж бездротові або дротяні навушники: їх звучання стає приглушеним, а в масці співрозмовник може вас не чути.

«Maskfone поєднує в собі захист, зручність і технологію і втілює це в одній стильній, високоякісній упаковці. Він служить як маска для обличчя і забезпечує необхідний захист, але дозволяє не перериватися і постійно перебувати на зв’язку », – зазначають його творці.

У компанії також відзначили, що пандемія зробила носіння масок як ніколи важливим. Оскільки хвороботворні патогени можуть перебувати в повітрі протягом довгого часу, дуже важливо, щоб маску можна було носити в будь-який час. Новий пристрій же дозволить позбутися від ситуацій, коли маску доведеться знімати для того, щоб відповісти на дзвінок або почати слухати музику.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button