Поради

Який подарунок зробити Козерогові

Козеріг – це практичний знак зодіаку. Він сповнений амбіцій і любить ретельно планувати своє життя. У Козерога дуже розвинене почуття прекрасного. Подаруйте йому просто дуже гарну річ, і він вам буде за це вдячний.

11-12-14-foto-550x351-1

Оригінальні подарунки для Козерога

Подарунок для Козерога повинен бути практичним, корисним і оригінальним одночасно. Ви повинні знати, чим він цікавиться в даний час і що йому буде дійсно корисно.

Якщо ви не можете визначитися з вибором, то подаруйте йому гроші. Практичний Козеріг обов’язково знайде їм правильне застосування.

Ніяких розіграшів і жартівливих подарунків. За своєю природою Козероги дуже консервативні і ваше почуття гумору може йому не сподобатися.

Козероги все дуже серйозно ставляться до своєї роботи. Їм сподобається подарунок, який пов’язаний безпосередньо з їхньою професією. Наприклад, набір письмового приладдя, офісні настінні годинники, стильний календар, щоденник.

Подарунки для чоловіка-Козерога

Це дуже розумний і серйозний чоловік. Йому подобаються логічні головоломки, кросворди і пазли. Врахуйте цей факт при виборі подарунка для нього.

Козеріг дуже любить порядок у всьому. Домашня техніка, яка допомагає приводити в порядок його житло також йому дуже сподобається. Правда, якщо раптом надумаєте подарувати йому пилосос, то він повинен бути останньої моделі, з наворотами і стильним дизайном.

Також йому ви можете подарувати серію книг по темі, якою він найбільше цікавиться в даний момент або оформити підписку на його улюблене періодичне видання.

Подарунки для жінки-Козерога

Жінка-Козеріг відрізняється гостротою розуму і власним поглядом на навколишній світ. Для неї подарунок – це непросто якийсь предмет, це вираз вашого до неї ставлення, ваші почуття і емоції.

Якщо ви хочете подарувати їй квіти, то нехай це буде величезний букет троянд.

Вона просто обожнює модні аксесуари, які здатні підкреслити її добробут і показати матеріальний статус. Це може бути чохол для телефону, зроблений зі шкіри крокодила або оригінальний брелок для ключів від модних дизайнерів.

Козероги люблять класичні ювелірні прикраси. Насправді, вони люблять дорогі статусні вироби. Так що, доведеться витратити чималу суму грошей, щоб догодити цій жінці.

Подарунки для дитини-Козерога

Ці малюки намагаються виглядати дорослими і розсудливими з раннього дитинства. Вони не люблять, коли з ними поводяться як маленькими дітками, тому й подарунки для них повинні бути функціональними і корисними. Подаруйте хлопчикові машинку, яка повністю повторює відому і престижну марку, а дівчинці нерядову балакаючу ляльку або величезний ляльковий будиночок. Також маленьким Козерогам сподобаються і настільні ігри, в які вони зможуть грати з дорослими.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button