Поради

Який подарунок зробити Водолію

Водолії надзвичайно непередбачувані люди. Найбільше в житті вони цінують особисту свободу і незалежність. Вони приймають важливі рішення в житті, спираючись на тверезий розрахунок. Водолії відрізняються нестандартним способом мислення і подарунок для них повинен бути непередбачуваним і оригінальним.

подарунок

Оригінальні подарунки для Водолія

Вони будуть раді такому подарунку, який зможе їх здивувати. Все те, що у решти людей вважається незвичайним, оригінальним, сміливим, екзотичним, для Водолія – бажаний сюрприз.

Вибираючи йому подарунок, відключіть логіку. Сміливо купуйте те, що вас щиро здивувало і вразило. Будь-яка річ, здатна викликати масу емоцій і буде гідним подарунком для Водолія.

Немає сенсу питати Водолія, що йому подарувати. Він настільки любить сюрпризи, що може навіть образитися на ваше запитання. Не позбавляйте його задоволення отримати незабутні емоції.

Для Водолія прекрасним подарунком стане невелика подорож. Це може бути екскурсія на кілька днів або поїздка на екзотичний острів. Можна також влаштувати йому вечірку в модному клубі – це йому теж має сподобатися.

Подарунки для чоловіка-Водолія

Цьому чоловікові сміливо можна дарувати непрактичні і нематеріальні подарунки. Він буде радий, якщо ви йому організуєте  сюрприз. Для Водолія більш важливий не сам подарунок, а те, наскільки дарувальник вклав у нього свою фантазію і душу. Він може вельми прохолодно поставитися до дуже дорогого подарунку, і навпаки, сильно зрадіти якій-небудь дрібничці.

Чоловік-Водолій любить дізнаватися нове. Гарним подарунком для нього може стати науково-популярна книга або підписка на його улюблений журнал.

Якщо ви перебуваєте з ним у близьких стосунках, то ви можете виготовити подарунок для нього своїми руками. Наприклад, зв’язати йому затишний светр або шарф.

Не забувайте про пакування і проявіть в оформленні подарунка всю вашу фантазію.

Подарунки для жінки-Водолія

Для цієї екстравагантної жінки потрібно вибирати незвичайні квіти. Букет необов’язково повинен бути дорогим, але він просто зобов’язаний дивувати.

Якщо ви вирішите вибрати для неї ювелірні прикраси, то найкраще купити незвичайний виріб, виконаний з природних матеріалів. Він має бути ексклюзивним.

Стандартні сувеніри, м’які іграшки, вазочки і побутова техніка явно не для неї. Це нудно, банально і в подібних подарунках немає душі. Якщо ви все ж вирішили подарувати їй милу дрібничку, то постарайтеся, щоб у ній була «родзинка».

Подарунки для дитини-Водолія

Маленькі Водолії дуже цілеспрямовані й допитливі особистості. У них розвинене творче начало. Сміливо даруйте дитині-Водолію інтерактивні іграшки, радіокеровані машинки, дитячі планшети і набори для творчості. Малята дуже зрадіють подібним подарункам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button