Різні цікавинки

Який велосипед вибрати для міста?

Як з винаходом кіно не вимер театр, так з винаходом двигунів внутрішнього згоряння не збирається вимирати велосипед. Навпаки, він стає все більш технологічнішим, досконалішим, легшим, швидшим і зручнішим. На жаль, в нашій країні вкрай слабо розвинена велосипедна культура.

velosyped_resized

Однак, так чи інакше, але армія любителів прокотитися з вітерцем, з користю для здоров’я, абсолютно безшумно і безкоштовно вулицями рідного міста – росте як на дріжджах. Давайте спробуємо розібратися в велосипедах, які нам пропонують купити велосипедные магазины в харькове і вирішимо який з них краще вибрати.

Отже, велосипеди бувають наступних типів:

– Гірський;

– Шосейний;

– Складаючий;

– Круїзер;

– Міський;

Почнемо, мабуть, з найбільш поширеного типу – гірського. 90% велосипедистів, що зустрічаються на вулицях, розсікають саме на гірських великах. Це може бути і безіменний китаєць і високотехнологічний зразок європейської інженерної думки, однак, як це не дивно, саме гірські велосипеди найменш підходять для їзди по місту. Більше того – вони зовсім не зручні.

Головна причина незручності полягає в конструкції рами та посадці їздця. Подивіться на гірських велосипедистів: їх голова вивернута вгору і вперед, а весь корпус, все тулуб тримається на витягнутих руках. У результаті у них затікає шия і відвалюються руки, але зате у них модний велосипед. Коротко, якщо ви не живете в горах, в селі, що далеко від цивілізації, а також не плануєте стрибати по пагорбах і через яри, то гірський велосипед вам потрібен, як зайцю п’ята нога.

Шосейний. Дорогі, надлегкі, швидкісні, як правило, одномісні і не дуже зручні велосипеди. Їх незаперечна перевага – швидкість. Однак, в силу будови керма на такому особливо не поманевруєш. Такі велосипеди створені для того, що б лягти на кермо, увіткнути голову в асфальт, підняти корму догори і топити на високій швидкості по прямій трасі іноді піднімаючи голову. Для міста зійде, але по бордюрах вже не пострибаєте. Плюс ціна. Шоссейники, як правило, коштують чимало.

Складаючий. Продукт життя в мегаполісі. Вийшов з під’їзду, розклав, доїхав до метро, ??склав. Вийшов з метро, ??розклав і гайда вихляти по тротуарах і узбіччях, залишаючи далеко всіх любителів комфортабельно провести час у пробці. Компактність і низька ціна роблять даний велосипед відмінним варіантом для міського жителя. Єдиним відчутним мінусом, крім невисокої швидкості пересування, є його непрезентабельність.

Круізер – вибір амстердамських растаманів. Майже міський варіант, спеціально помітно старомодний, як правило, не має ніяких функцій з переключення передач, тому його практичність піддається серйозному сумніву. Круізер – іміджевий вибір, що зустрічається найчастіше на сторінках модних журналів в рекламі будь-чого.

Міський. Ідеальний варіант для міста, що й підтверджує його назва. Часто укомплектований планетарною втулкою перемикання передач, що робить його вкрай зручним для їзди по місту. Великих швидкостей на ньому не розвинеш, але свої 40 км / год з невеликої гірки він зробить легко. Алюмінієва рама, зручне кермо, нормальне сидіння, наявність міцного багажника і зручної посадки робить даний тип велосипеда найбільш комфортним для середньостатистичного міського жителя.

У підсумку, почати їздити можна навіть на старенькій «Україні», аби було бажання. Велосипедні прогулянки вкрай сприятливо впливають на стан здоров’я і додають бадьорості духу, без якого, як відомо, не буває здорового тіла. Крутіть педалі і не хворійте.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button