Різне

Прожектори

svetodiod_projektor_led_150w-3pcs__resizedПрожектор – освітлювальний прилад, який забезпечує високу концентрацію світлового потоку в обмеженому просторовому куті за рахунок оптичної системи, що складається з відбивачів, дзеркал та лінз.

Основна функція прожекторів – освітлення віддалених об’єктів на великій відстані. Ці прилади застосовуються також при організації освітлення промислових і складських приміщень. Великою популярністю в різних сферах користуються http://vsesvetodiody.ru/.

За сферою застосування прожектори освітлення можна умовно розділити на зовнішні і внутрішні. Прожектори вуличні, або прожектори загального призначення, призначені для освітлення територій великої площі. Вони можуть використовуватися для організації:

освітлення виробничих площ (будівельних майданчиків, цехів, залізничних станцій, стоянок і прилеглих територій);
освітлення обширних відкритих площ (парків, зон відпочинку, присадибних ділянок);
освітлення спортивних об’єктів (стадіонів, басейнів, гірськолижних трас, тенісних кортів);
декоративного та фасадного освітлення (мостів, фасадів будівель, пам’ятників);
освітлення рекламних об’єктів (щитів, банерів).

Прожектори також класифікуються за джерелом світла.

Прожектор металогалогенний

Завдяки використанню плазми дугових розрядів в якості тіл, що світяться, даний тип прожекторів володіє високим ККД і низьким ступенем спотворення природних кольорів. За рахунок цього металогалогенні прожектори часто використовують в місцях, де вимоги до висвітлення і температурі світла дуже високі: на виставках, в автосалонах, при освітленні фасадів будівель, сцени.

Люмінесцентний прожектор

До переваг даного джерела світла можна віднести тривалий термін служби і розсіяне світло. Такі прожектори добре підходять для освітлення територій заміських будинків, стоянок і парків.

Led прожектор

Діодні прожектори відрізняються вкрай низьким енергоспоживанням, високим ККД і тривалим терміном служби. Сфера їх застосування дуже широка: від рекламних вивісок до станцій метро. Компактність і низьке тепловиділення світлодіодів дозволили створити як невеликий ліхтар-прожектор, так і потужні прожектори, здатні освітлювати стадіони.

Переваги світлодіодних прожекторів

Led-прожектори день від дня набирають популярність. Обладнання на світлодіодах дозволяє не тільки забезпечити якісне освітлення території, а й значно заощадити. Основні переваги діодних прожекторів:

  • Ефективне освітлення.
  • Тривалий термін експлуатації. Світлодіодні прожектори справно служать протягом декількох років, не вимагаючи заміни або ремонту.
  • Економічність. Led-прожектори споживають значно менше електроенергії в порівнянні з альтернативними джерелами світла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button