Здоров'я

Євреї винайшли пігулку від запору з вібратором усередині

Традиційні послаблюючі засоби, на зразок екстракту сени, можуть незабаром зробитися надбанням минулого – завдяки створенню новаторської вібруючої капсули, яка призначена для нехімічної стимуляції травного тракту.
Усередині винайденої в Ізраїлі капсули розташований невеликий двигун, який примушує пристрій вібрувати упродовж 6-8 годин після проковтування.

likuiemo_zapor

Капсула має розмір звичайною, скажімо так, полівітамінки – 22 міліметри на 11 мм Вібруючи в кишечнику, вона стимулює перистальтику, позбавляючи того, хто страждає запорами від необхідності нарощувати дозування послаблюючих препаратів або ставити клізми.

В ході пілотного дослідження було встановлено, що у людей з хронічним запором упродовж тижня число “тих самих” рухів в кишечнику практично подвоїлося – без всяких ліків.

Винахідник міні-вібратора для ШКТ доктор Ішай Рон, досвідчений гастроентеролог з Тель-Авіва, пише, що приблизно 50% пацієнтів із запорами невдоволені сучасними ліками – їх дратівливими властивостями, іншими побічними ефектами, звиканням, нарешті.

Читайте також: Пігулка солі може стати початком революції в хімії

У клінічному випробуванні вібруючої пігулки взяло участь 26 добровольців. Вони ковтали капсулу двічі в тиждень і заповнювали щоденник діяльності своїх кишечників. Усі пацієнти за два тижні до старту експерименту припинили прийом звичайного послаблюючого зілля.

В середньому кількість актів природної дефекації у пацієнтів, що випробовували капсулу на собі, збільшилося з 2 до 4 разів. Для тих, хто в курсі проблеми, це – приємний прогрес. Крім того, побічні ефекти виявилися мінімальними. Як тільки вібратор своє відпрацював, він виходить назовні разом з калом. Поки не повідомляється, чи можна капсулу використати повторно, після санобробки і заряджання.

У всьому світі запорами в основному страждають жінки у віці. Особливі неприємності з перистальтикою випробовують пацієнти, приковані до ліжка, або ті, хто вимушений дотримуватися сприяючої виникненню запорів дієти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button