Здоров'я

Названі п’ять головних симптомів дефіциту вітаміну D в організмі

У зимовий період дефіцит вітаміну D в організмі нерідко стає великою проблемою. Для заповнення його недоліку слід перебувати на сонці не менше 10-15 хвилин на добу, стверджують лікарі. Крім того, названі п’ять головних симптомів, які свідчать про те, що організм потребує певної порції цього важливого вітаміну.

За словами професора Медцентру при Бостонському університеті Майкла Холіка, про нестачу вітаміну D можуть свідчити хворобливі відчуття в кістках і кінцівках, мала рухливість суглобів в ранковий час, надмірна пітливість голови, зайва вага, проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту і депресивний стан. Крім того, при недоліку цієї важливої речовини підвищується ризик розвитку цілого ряду захворювань, поміж яких остеопороз, діабет другого типу, гіпертонія та інші.

Нарешті, зазначається, що дефіцит вітаміну D буде дуже складно заповнити за допомогою вживання продуктів, які містять його. Річ у тім, підкреслюють фахівці, що найголовнішим джерелом цього вітаміну для людини залишається саме сонячне світло.

Кнопка «Наверх»