Земля

Європейські вчені підрахували економічний збиток від глобального потепління

До 2080 року зміна клімату призведе до збитку в 190 млрд євро, від аномальної спеки помруть близько 200 тис. людей, шкоди від повеней виростуть до 10 млрд євро, в одній лише Південній Європі згорить вісім тис. км. кв лісів. Від посух постраждає в сім разів більше людей, ніж в даний час, від підвищення рівня моря — втричі більше.

29-10-14-foto-cikavosti-550x301-1 Ці дані представлені в доповіді Європейського об’єднаного дослідницького центру. Експерти розрахували вплив кліматичних змін на дев’ять секторів економіки та екології. Збиток від стихійних лих був включений в єдину економічну модель. Передчасна смертність, пов’язана з потеплінням, обійдеться в 120 млрд євро, на другому місці — руйнування берегової лінії, 42 млрд, на третьому — шкода для сільського господарства, 18 млрд.

Читайте також: 

Сценарій побудований на припущенні, що влада Євросоюзу не приймають ніяких активних дій з пом’якшення наслідків глобального потепління, а середня температура у світі піднімається до 2080 року на 3,5 ° С. Якщо ж європейські країни приймуть жорсткі заходи з обмеження викидів парникових газів, а зростання температури не перевищить двох градусів, збиток від кліматичних змін скоротиться на 30%, лісів згорить вдвічі менше, а 23,3 тис. осіб уникнуть смерті від аномальної спеки.

Натхнення: scientificrussia.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть