Поради

Як зробити з паперу літак, який літає на 100 метрів

Діти і дорослі, які захоплюються різними виробами, нерідко мріють зробити з паперу літак, який літає на 100 метрів. Існує ефективний метод створення такого аероплана, запропонований студентами Московського авіаційного інституту.

Попробуйте сделать из бумаги самолет, который летает 100 метров

Щоб зробити з паперу літак, який літає на 100 метрів, вам знадобиться простий нем’ятий аркуш паперу у форматі А4. Основний секрет створення ефектного літачка полягає в тому, що необхідно особливим чином згортати листок і при цьому стежити за тим, щоб всі згини були рівними, а елементи розташовувалися пропорційно один одному. При створенні своєї першої моделі краще використовувати лінійку для уникнення різних недоліків. Згодом ви вже зможете робити подібні літаки «на око».

Розташуйте аркуш паперу вертикально і зігніть його верхню частину під кутом 45 градусів, потім виконайте те ж саме з іншого боку. Розправте листок і зверніть увагу на отримані 6 загинів. Зігніть аркуш у зворотний бік, отримавши фігуру з пропорційними гранями і кутами. Загніть куточки таким чином, щоб вони опинилися один на одному і при цьому повністю збігалися за розміром. Дану дію необхідно виконати з обох сторін аркуша.

Перейдіть до головного етапу, від правильності виконання якого залежить, чи вийде у вас зробити літак з паперу, який далеко літає або ж ні. Загніть рівно половину від довжини сторони отриманого квадрата, отримавши якусь подобу перевернутої ялинки. Загніть пропорційно нижні частини фігури. Злегка зігніть нижні частини «ялинки» і зверніть увагу на невеликі отвори в них. Заправте туди отримані до цього нижні межі.

Загніть крила літака на 2-3 см, але не більше, щоб він вийшов досить стійким. Далі злегка зігніть їх ще раз уздовж корпусу. Цей літак буде мати не зовсім стандартний вигляд, що більше нагадує фантастичний космоліт, але при цьому він зможе, безсумнівно, пролітати великі відстані. Крім того, ви можете спробувати зробити літак, що довго літає, з паперу навіть великих форматів для запуску поза межами приміщень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button