Інтернет

YouTube почав боротьбу проти відео про плоску Землю і рептилоїдів

У 2019 році користувачі YouTube будуть рідше натикатися на відео про теорії плоскої Землі, рептилоїдів і «викриття» гучних катастроф на кшталт теракту 11 вересня. Примітно, що ці відео складають лише 1% всього контенту сервісу, але розробники впевнені, що користувачі все одно відчують різницю в якості рекомендацій.

Система рекомендацій на основі машинного навчання є практично в кожному сервісі. Вона допомагає людям читати статті, слухати музику і дивитися відео, які їм найбільш цікаві.

Компанія Google вже не перший рік вносить зміни в алгоритм рекомендацій YouTube і не збирається зупинятися. Розробники вже зменшили кількість рекомендацій з клікбейт-заголовками (неякісним контентом), і тепер мають намір очистити стрічку від відео на конспірологічні теми.

Приховування відео зі списку рекомендацій, зрозуміло, не означає видалення відео з пошукової видачі. Компанія підтримує свободу слова і не видаляє відеоролики, які відповідають правилам сервісу — любителі теорій змови зможуть знайти цікаві відео в пошуку або побачити в рекомендаціях відповідних каналів.

Оновлена система рекомендацій буде розгортатися поступово, і спочатку її отримає лише обмежена кількість користувачів зі США. Як тільки система покаже свою ефективність, оновлення торкнеться більшу кількість країн.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button