Відео

Ураган “Метью” став найпотужнішим в Атлантиці з 2007 року (відео)


Цей ураган став найпотужнішим в Атлантиці з 2007 року. В ООН вже заявили, що для Гаїті — найбіднішої країни Західної півкулі — наслідки “Метью” можуть стати найбільш важкими з моменту руйнівного землетрусу в цій країні в 2010 році.


Кількість жертв урагану “Метью” в країнах Карибського басейну зросла до 27. Більшість — 21 — з Гаїті, ще четверо — з Домініканської республіки, по одній людині загинули в Колумбії та в Сент-Вінсент і Гренадіни.


Через удар стихії влада країни вже перенесла загальні вибори, які були намічені на неділю. “Метью” торкнувся і східне узбережжя Куби, де були евакуйовані більше мільйона чоловік. Зараз ураган ослаб до третьої категорії небезпеки і рухається у бік Багамських островів.


За розрахунками фахівців, він пройде і в безпосередній близькості від берегів американської Флориди — там і в Південній Кароліні йде масова евакуація. Влада закликала більше півтора мільйонів американців покинути прибережні райони. На шосе, що ведуть від океану, утворюються багатокілометрові затори.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button