Земля

Ураган “Метью” знищив 80% урожаю на Гаїті (фото)

Ураган “Метью” знищив до 80% урожаю на Гаїті, що може стати причиною голоду в країні, вважає куратор програми розвитку ООН на Гаїті Івонн Хеллі.

10e7af1123c6703279a6b75d159f192a
“Це катастрофа і це фактично означає, що нас чекає голод через півроку”.

Як повідомляється, ураган знищив такі сільськогосподарські культури, як рис, жито і боби. Стихія також завдала шкоди посівам какао і кави і фруктовим деревам, які є основними статтями експорту країни.

За оцінками ООН, брак врожаю внаслідок урагану призведе до голодування більш ніж 100 тисяч дітей. При цьому наголошується, що половина населення Гаїті страждала від недоїдання ще до того, як на країну обрушився ураган.

Ураган “Метью” став найпотужнішим в Атлантиці з 2007 року. Він обрушився на південний схід Гаїті 4 жовтня і став найбільшою гуманітарною кризою для республіки після землетрусу 2010 року.

За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГП), станом на 11 жовтня кількість жертв урагану становить понад 470 чоловік. Крім того, 75 жителів Гаїті залишаються зниклими без вісті, а 340 в результаті удару стихії отримали поранення. Гуманітарної допомоги потребують понад 1,4 мільйона чоловік, у тому числі більше 592 тисяч дітей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button