Поради

Установка Xubuntu/Ubuntu в VMware Player

Перед тим як прийняти рішення, чи підходить вам операційна система на основі Linux, непогано було б спробувати її в дії. Таку можливість представляють технології віртуалізації. Без шкоди для вашої Windows ви можете встановити, наприклад, Xubuntu. У цій статті ми розглянемо процес установки Xubuntu в середовищі VMware Player.

Вам знадобиться

  • Образ диска Xubuntu 14.04.
  • Встановлена VMware Player.
  • 25-30 Гб вільного місця на диску для зберігання віртуальної машини.

Інструкція

1

Перед початком у вас вже повинен бути завантажений файл образу Xubuntu (або ubuntu) у форматі iso. Отримати його можна на офіційному сайті xubuntu.org, натиснувши копку Download. Процедура тривіальна, тому виходить за рамки даної статті, будемо вважати, що образ у вас вже є. Запустіть VMware Player, наприклад, клікнувши по його іконці на робочому столі або з меню “Пуск”.

2

При першому запуску виберете Use VMware Player 7 for free for non-commercical use. Введіть нижче свій e-mail і натисніть кнопку Continue.

3

У вікні, клацніть по кнопці Create a New Virtual Machine.

4

У вікні вибираємо пункт Installer disk image file (iso) і клікаємо по кнопці Brows нижче цього поля. Знаходимо з допомогою діалогового вікна вибору файла iso-образ Xubuntu на вашому жорсткому диску і натискаємо відкрити.

5

Переконайтеся, що шлях до файлу iso вказаний вірно, і натисніть Next в майстрі створення нової віртуальної машини.

6

Наступним кроком необхідно задати дані облікового запису користувача, яка буде створена в ОС Xubuntu в процесі установки. Fullname – повне ім’я, наприклад, Іван Іванович. User name – ім’я входу, тільки символи латиниці, ніяких прогалин. Confirm Password і – пароль і його підтвердження. Після того як ви ввели інформацію в усі поля, натисніть кнопку Next.

7

На цьому кроці необхідно вказати ім’я віртуальної машини і місце розташування файлів даних віртуальної машини. Переконайтеся, що на диску з вказаної папки достатньо місця. За замовчуванням необхідно 25-30 Гб вільного дискового простору. Щоб продовжити, натисніть Next.

8

Наступним кроком необхідно вибрати параметри віртуального диска. Для ознайомлювальних цілей досить обсягу в 20 Гб, що пропонується за замовчуванням. Для кращої продуктивності рекомендуємо встановити перемикач в положення Store virtual disk as single file. Далі натисніть кнопку Next.

9

Процедура попереднього налаштування віртуальної машини закінчена. Натисніть Finish, щоб запустити установку.

10

Установка операційної системи Xubuntu в VMware Player почнеться в автоматичному режимі. В цей час вам буде запропоновано завантажити та встановити гостьові доповнення VMware Tools for Linux. Необхідно погодитись і натиснути кнопку Download and Install.

11

Процедура завантаження і установки VMware Tools for Linux може йти паралельно з установкою гостьової операційної системи Xubuntu. Дочекайтеся закінчення установки.

12

По завершенні установки ви побачите екран входу в ОС Xubuntu. Введіть пароль користувача, створеного на кроці 6. Вітаємо – процедура встановлення завершено.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button