Поради

«Юрконсультація. com.ua»: швидка допомога у правових питаннях

Сьогодні Україна формується як правова держава. Реформування судової системи сприяє тому, що кожен громадянин країни може скористатися своєю конституційною можливістю на справедливий суд. Не всі люди мають змогу одразу наймати адвоката. Щоб розібратися в тонкощах законодавства, використовують безкоштовні платформи, як юрконсультація. На сайті зібрані матеріали з адміністративного, сімейного, економічного та інших видів права. 

Яку інформацію можна знайти на порталі Юрконсультація. com.ua

Кожна людина має право бути захищеною у правовому полі, тому важливо самостійно орієнтуватися у законах, правах та обов’язках громадянина України. Портал Юрконсультація. com.ua пропонує чимало безкоштовних матеріалів у відкритому доступі, завдяки яким вдасться отримати відповіді на правові запитання, дізнатися про зміни у законодавстві. На сайті представлено кілька інформаційних розділів:

  • Приклади позовних заяв. Для розгляду будь-якої справи потрібно спершу подати звернення до суду. У розділі розміщені зразки заяв, які складають для вирішення сімейних, адміністративних, житлових, правових відносин. Серед прикладів надаються зразки скарг, які подають для розгляду в окремому провадженні. Фізична особа на основі прикладів документів може подати позов на розгляд самостійно. 
  • Процесуальні документи. В основі процесуального закону лежить твердження того, що суд повинен забезпечити швидку та об’єктивну перевірку обставин справи. Процесуальні документи свідчать про те, що вимоги закону виконані, процесуальна форма дотримана. 
  • Приклади договорів. У повсякденному житті за допомогою договорів вдається врегулювати різноманітні типи відносин. Наприклад, договір необхідний для оренди нерухомості, надання послуг, позики коштів та ін. У важливих питаннях користувачі звертаються за допомогою до нотаріуса. Проте є випадки, де самостійно складеного договору достатньо, щоб убезпечити себе та своє майно. У розділі приклади договорів, які знадобляться для різноманітних випадків життя. 

Надання юридичної консультації онлайн

Навіть маючи доступ до всіх необхідних матеріалів, непрофесійні юристи не можуть розібратися в тонкощах справи. Для цього потрібна консультація спеціаліста. Портал Юрконсультація. com.ua дає можливість зв’язатися з юристами та отримати допомогу онлайн. 

Така послуга має ряд переваг: не потрібно їхати на зустріч з адвокатом, підтримка надається у зручний час, юрист дасть вичерпні відповіді на запитання людини. Отримати консультацію можна у справах, пов’язаних з оформленням спадщини, усуненням наслідків ДТП, сімейних спорах, поділу нерухомості тощо. 

Послуги адвоката в Києві

Користувачам надається можливість скористатися послугами професійного адвоката, який зможе представляти клієнта у суді. Фахівець надає допомогу в таких галузях права:

  • договірні взаємовідносини;
  • адміністративні взаємовідносини;
  • захист прав споживачів;
  • господарське, сімейне, кримінальне право;
  • право власності та ін. 

Зв’язатися зі спеціалістом можна за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті Юрконсультація. com.ua. 

Юридична аналітика для обізнаності у правових питаннях

Окремий розділ «Юридична аналітика» на ресурсі зібрав результати досліджень провідних правозахисників, адвокатів, нотаріусів. У відкритому доступі матеріали з найактуальніших питань: законопроекти, судочинство, судова практика, арбітраж та ін. Оскільки існуюче законодавство постійно зазнає змін, інформація, представлена на сайті, буде корисною для практикуючих юристів. 

На порталі представлені новини та інформація про актуальні події в українському та світовому законодавстві. Матеріали, представлені на сайті, проходять перевірку. Таким чином користувачі отримують актуальну правдиву інформацію. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button