Поради

Автоматизація бізнес-процесів за допомогою сучасного програмного забезпечення

Сучасні реалії вимагають у бізнесу працювати швидко, якісно і вчасно подавати звітність у контролюючі органи. Забезпечити успішне ведення бухгалтерського та податкового обліку вдасться за допомогою використання сучасного програмного забезпечення. Щоб правильно встановити та користуватися ПЗ, потрібно скористатися послугами професіоналів. Так, група компаній «АБ-Центр» ab-centr.com.ua встановлює ПЗ та проводить навчання для майбутніх спеціалістів. 

Програмне забезпечення BAS: призначення, конфігурація, можливості

Успіх роботи компаній в багато чому залежить від вибору та встановлення бухгалтерських систем обліку. Програма BAS останніми роками набула чималої популярності та стала конкурентом популярній «1С Бухгалтерії». Основне завдання ПЗ — вирішувати комплекс питань, які щодня постають перед бухгалтерами малих та великих підприємств. 

Програма проста у використанні та продумана таким чином, щоб максимально легко автоматизувати податковий та бухгалтерський облік. ПЗ підходить для компаній, які працюють на різних системах оподаткування. Перевагою BAS є можливістю дистанційного керування процесами, самостійного створення журналів та форм документів. Різноманітність інструментів забезпечує:

 • вибір типу оподаткування;
 • внесення потрібних розділів для одержання більш чіткої аналітики;
 • самостійне програмування рахунків для формування проводок;
 • формулювання порядку нумерації документів;
 • програмування методів оцінювання активів та ін. 

Конфігурація програми складається з прикладної частини, правил користування та настройок. Користувач має можливість отримати доступ до документів у будь-який час, створювати та відправляти звіти у контролюючі органи. 

Можливості прикладної частини ПЗ BAS

Програмне забезпечення має основні та додаткові можливості. До основних (та найбільш затребуваних) належать:

 • ведення податкового обліку в одній базі для кількох організацій (можуть мати різні системи оподаткування);
 • ведення складської документації, аналіз запасів, контроль додаткових витрат;
 • оперування фінансами: готівкові та безготівкові розрахунки;
 • налаштування журналу документації, ведення звітності по розрахунках з партнерами;
 • проводити облік основної продукції на складі;
 • нараховувати заробітну плату персоналу;
 • створювати та вивантажувати звіти у органи контролю.

Додаткові можливості передбачають введення курсу валют, проведення резервного копіювання даних, пошук інформації, завантаження класифікаторів та ін.

Переваги програмного забезпечення BAS

Сьогодні на допомогу бухгалтерам приходять різні розробки ПЗ. Основною їхньою метою є полегшення роботи персоналу, уникнення помилок у формуванні звітності, правильні розрахунки з контрагентами. Користувачі відзначають й інші переваги BAS Бухгалтерії.

 1. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Користувачі можуть швидко опанувати роботу у ПЗ, самостійно розібратися з додатковими вкладками та можливостями. 
 2. Єдина інформаційна база для ведення кількох підприємств з різними системами оподаткування. База даних включає списки покупців, постачальників, типів продукції тощо. 
 3. Простий контроль керівниками підприємств процесів обліку, виробничих та матеріальних запасів. 

Опанувати всі тонкощі роботи на ПЗ BAS можна на спеціальних курсах для бухгалтерів. Важливо, що вивчити можливості програми можуть люди у зрілому віці. Програма ідеально підходить для використання на різних типах підприємств. Різноманітність варіантів настройки дозволяє встановити прості та найскладніші рівні ПЗ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button