Поради

Чоловічі сандалі – правила вибору

Останніми роками літні сандалі дуже полюбили носити не тільки жінки, а й чоловіки. Вибір чоловічих сандалій дуже різноманітний, починаючи від класичного – шкіряні сандалі, які підходять під стиль «casual», і закінчуючи спортивними, які відмінно підходять для відпочинку на пляжі. А в якість чоловічих сандалій входить те ж саме, що і в жіночих – це натуральність матеріалу, що не подразнює шкіру ніг, а також комфорт і зручність. Якраз про це і розповімо докладніше.

Яка повинна бути підошва чоловічих сандалі?

Найперше при виборі сандалій треба дивитися на підошву. Найбільш довговічною і зручною є шкіряна підошва, виготовлена ??за високими стандартами виробників. А щоб дізнатися шкіряна підошва чи ні потрібно уважно на неї подивитися, так як всі порядні виробники роблять спеціальну позначку на підошві у вигляді напису або якого-небудь знака.

Звичайно, сандалі зі шкіряною підошвою в наш час знайти дуже важко, але можна вибрати зручні сандалі з синтетичною підошвою, що відрізняється від шкіряної, міцністю, тобто все буде залежати від догляду за сандалями і частоти носіння.

Вибір зручної моделі

Вибираючи чоловічі сандалі на літо варто зупинити свій вибір на спортивному стилі. Він складається всього з 2 – 3 переплетень, які дозволяють шкіри ніг дихати. Підходять вони для відпочинку на природі або на пляжі, вечірніх прогулянок. У них не будуть сильно втомлюватися ноги, навіть за дуже довгих піших походів. Чоловіки спортивні сандалі можуть носити з шортами, спортивними костюмами та навіть з джинсами. Випускаються вони зі шкіри або текстилю. Але найбільш популярними останнім часом стали поєднання шкіри з простою тканиною, що дають відчуття комфортності. Підошва спортивних сандалій може бути дуже товстою, в яку входить спеціальний наповнювач, який забезпечує амортизацію кроків.

Матеріал чоловічих сандалій

Як і підошва, найкращим матеріалом буде звичайно – шкіра. Однак, можна підібрати зручні чоловічі сандалі і з синтетичного матеріалу, тільки при виборі треба пильно стежити на лямки, щоб вони були вільними для стопи і в подальшому не натирали мозолі.

І на закінчення, не має значення які сандалі ви оберете, якої моделі з якою підошвою вони будуть, головне, щоб вони були зручними ногам і пропускали багато свіжого повітря до шкіри. І звичайно, потрібен правильний догляд за сандалями, сушка на свіжому повітрі, для продовження їх терміну служби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button