Технології

Кращий продукт Xiaomi – це рюкзак

Жоден з виробників пристроїв не зміг домогтися досконалості, і навіть продукти компанії Xiaomi, що заслужили величезну популярність, сповнені неприємних сюрпризів. Кожен вміє щось добре, а в чомусь здає позиції. Набагато більш цікаві продукти виходять, коли компанії не спираються на свої слабкі сторони.

Продовжуючи говорити про Xiaomi, скажімо прямо, що ця компанія навчилася робити чудові речі. Їх смартфони, ноутбуки, планшети і різні розумні побутові прилади виготовлені досить якісно і виглядають привабливо. Правда, всім цим речам потрібно програмне забезпечення, і хоч на плечах компанії лежить відповідальність за розвиток легендарної MIUI, програмне забезпечення – це слабка сторона Xiaomi.

Відверто кажучи, у мене не вийшло пригадати жодної азійської компанії, яка могла б порадувати якістю свого софта. Можливо, саме з цієї причини смартфони китайських брендів працюють під управлінням Android при тому, що китайський ринок відрізняється самобутністю.

Успішна Xiaomi не стала винятком. Хороші камери в смартфонах псуються неякісним софтом, відсутність оптимізації енергоспоживання компенсується акумуляторами підвищеної ємності, а розумні лампи, які можуть працювати стабільно лише вправляючись вимикачем, а не смартфоном, вже нічого не врятує.

І все ж продукти Xiaomi залишаються добрими. А кращі продукти цієї компанії – це ті речі, які не потребують програмного забезпечення, наприклад, повербанки. А ще кращим прикладом міг би стати рюкзак. І насправді, абсолютно не «розумний» рюкзак від компанії Xiaomi – це чудовий продукт. Він служить для того, щоб ви могли з комфортом носити з собою різні речі. Це дуже корисна сумка.

Рюкзак для подорожей від Xiaomi витримає до 30 кілограм ваших речей, серед яких можуть бути фотоапарати, ноутбуки, планшети і смартфони. В ньому величезна кількість різних кишень і відділень для великих і дрібних предметів. Вони будуть захищені від дощу, а ви отримаєте справжній комфорт носіння. Задоволення коштує всього 45 доларів – і це дуже хороша ціна за кращий продукт від Xiaomi.

Ви можете замовити рюкзак на GearBest, і єдине, що вам може не сподобатися в цьому придбанні, – це відсутність відділення для пляшки з водою. В іншому цей продукт вийшов відмінним.

Кнопка «Наверх»
Закрыть