Технології

З’явилася перша в світі зарядна станція, яка отримує енергію від припливів

На острові Йєлла в Шотландії відкрилася перша у світі зарядна станція для автомобілів, яка отримує енергію від морських припливів.

Поруч з автостанцією облаштували пункт зберігання акумуляторів. Проєкт фінансувала державне агентство Transport Scotland.

Точка зарядки живиться від чотирьох турбінної установки Nova Innovation Shetland Tidal Array, розташованої між островами Йеллен і Анст.

Компанія, яка встановила станцію, називає її першою в історії. Це один з кроків по скороченню кількості двигунів внутрішнього згоряння. Встановлені під водою турбіни вже протягом більш ніж п’яти років живлять будинки і підприємства на островах.

“Приємно бачити, як приливні технології використовуються для декарбонізації частини транспортного сектора Шотландії на островах. Наша країна має хороші можливості для продовження розробки цієї технології, яка допоможе скоротити викиди в атмосферу і створити кваліфіковані, зелені робочі місця”, – говорить Фабріс Левек, глава відділу політики Фонду дикої природи Шотландії

Станція входить в програму уряду по скороченню автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на дорогах країни.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button