Фото

З переробленого пластику і бамбука побудували триповерховий житловий будинок

Майстерня RAW Architecture використовувала перероблений пластик, бамбук і камінь для створення триповерхового сімейного будинку в сільській місцевості Індонезії.

RAW

Перероблене сміття і природні матеріали сьогодні практично не використовуються для масового будівництва. Однак використання таких матеріалів допомогло б вирішити проблему нестачі житла для жителів країн, що розвиваються, не створюючи при цьому купи відходів. Архітектори з майстерні Realrich Architecture Workshop (RAW Architecture) вирішили показати, яким може бути будинок з переробленого пластику і природних матеріалів, здобутих недалеко від місця будівництва.

Побудований за проєктом авторів комплекс споруд отримав назву Піянделінг (Piyandeling). Він розташований в Індонезії і являє собою чотири окремі будівлі, одна з яких призначена для житла, а в трьох інших розташовані конференц-зал, дизайн-студія та стоматологічна клініка.

З переробленого пластику і бамбука побудували триповерховий житловий будинок
RAW

Будинок являє собою дерев’яне житло, оброблене пластиком зовні, і має площу в 400 квадратних метрів. Фундамент будинку зроблений з каменю, фасад – з бамбука в поєднанні з панелями з переробленого пластику, а дах – з місцевої рослини під назвою ніпа . Будинок піднятий над землею на бамбукових палях, а під ним розташовано тіньовий простір, де можуть поміститися два автомобілі. Всередині самого будинку, на самому нижньому поверсі знаходиться пара спалень, ванна кімната, а також головна вітальня, кухня і їдальня. На верхньому поверсі знаходиться головна спальня.

З переробленого пластику і бамбука побудували триповерховий житловий будинок
RAW

Другий об’єкт являє собою двоповерхову споруду для конференцій і зборів просто неба. У ньому також є майстерня і підземна кімната для молитов. Будівля була побудована з бамбука і має солом’яну стріху, що складається з ніпи і гідроізоляційної мембрани. Третій і четвертий об’єкти – це одноповерхові будівлі, побудовані з бамбука, бетону і увінчані солом’яною стріхою. Відповідно до заяв розробників проєкту, вони витратили на будівництво вдвічі менше грошей у порівнянні з використанням традиційних матеріалів.

З переробленого пластику і бамбука побудували триповерховий житловий будинок
RAW

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button