Фото

9 зміїних сніданків, які закінчилися летальним результатом

Жадібність з летальним результатом.

Всім відомі види змій, які вживають в їжу тільки тваринного походження, з’їдаючи здобич живою. Після прийому їжі вони можуть тижнями не турбуватися про їжу, повільно переварюючи з’їдене. У нашому огляді 10 дивовижних випадків, коли прйом їжі закінчився для змій летальним результатом. А все через жадібність.

1. Пітон-жаднюга

Пітон – жаднюга.

У 2006 році в селі Кампунг Джабор в Малайзії необачний пітон вирішив повечеряти досить великою вівцею. Та змія не знала, що вівця була вагітною. Переварити здобич пітон не зміг, вона виявилася занадто великою. В результаті тварина було змушене відригнути злощасну жертву. Цього разу змія залишилася жива, хоча і голодною.

2. Змія з’їла дикобраза

Змія з’їла дикобраза.

У Південній Африці групою туристів був знайдений гігантський пітон, який не вдало повечеряв. Тварина вибрала невідповідну жертву. Коли на місце прибули зоологи, вони розкрили пітона, щоб встановити причину смерті. Причина виявилася несподіваною і шокуючою – змія з’їла дикобраза. Кілька сотень голок в животі – далеко не найкраща дієта.

3. Бірманський пітон і алігатор

Бірманський пітон і алігатор.

У Національному парку Еверглейдс Флориди чотириметровий бірманський пітон вирішив поснідати алігатором. З’їсти рептилію змії вдалося, от тільки та, вже будучи в животі плазуна, порвала їй кишечник. Обидві тварини загинули.

4. Пітон – канібал

Пітон – канібал.

Ще один цікавий випадок. Два молодих пітона боролися за здобич– щура. Коли щур втік, один пітон просто взяв і зжер іншого.

5. Леопард крупніший від кішки

Леопард крупніше кішки.

У 2007 році був досить цікавий випадок. Сім’я Беквісів з Флориди мала схильність до екзотичних тварин. У заміському будинку любителів «дикої» природи жив молодий леопард і пітон. На жаль для господарів, змія (мабуть зголоднівши) вирішила з’їсти велику кішку, що її і згубило.

6. Помста оленя

Помста оленя.

У Південній Флориді в 2011 році був убитий один з найбільших пітонів. Тварина проковтнула оленя цілком і залишилася лежати на тротуарної дорозі в парку. Місцеві жителі не стали церемонитися з плазуном. Коли на місце прибули зоологи і для пітона і для оленя було вже занадто пізно.

7. Сколопендра проти рогатої гадюки

Сколопендра проти рогатої гадюки.

Сколопендри – приголомшливі істоти, хоча на вигляд можу здатися не дуже приємними. Ці тварини – хижаки. Як правило, вони харчуються комахами і дрібними плазунами. Особливо великі сколопендри можуть убити навіть невелику змію. В 2013 році в Македонії, рогата гадюка вирішила поснідати сколопендрою. Членистонога виявилася надто живучою, щоб живцем перетравлюватися, ось і розірвала змію навпіл.

8. Тепле, значить смачне

Тепле, значить смачне.

У 2012 році ветеринарам довелося рятувати бірманського пітона від згубної турботи його господарів. Останні, вирішили зігріти змію електричною ковдрою, однак пітон не правильно зрозумів пориву господарів і просто з’їв ковдру, прийнявши її за їжу. Не без хірургічного втручання змію вдалося врятувати.

9. Не розрахував сили

Не розрахував сили.

Останній випадок згубного сніданку був зареєстрований в США в цьому році. Фермер Ніл Макдугалл відправився на пошуки грибів, а знайшов свою зниклу свиню… в животі пітона. Плазун не зміг переварити занадто щільну порцію і помер від удушення.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button