Екологія

За десять років Європа висадить три мільярди дерев

В рамках нової стратегії з охорони природи в Європейському Союзі в 27 державах ЄС буде висаджено три мільярди нових дерев.

Європейська комісія розробила амбітну стратегію в рамках кампанії European Green Deal. Поряд з посадкою дерев цей проєкт також охоплює ряд заходів щодо захисту природних багатств регіону, включаючи зобов’язання по скороченню використання хімічних пестицидів і захист життєво важливих комах-запилювачів, таких як бджоли.

Щонайменше 30% суші й морів Європи стануть охоронюваними районами. Ще одна третина цих районів з дуже високим біологічним різноманіттям буде перебувати під суворою охороною, яка зведе втручання людини до мінімуму.

Європейська комісія також заявила, що захист і відновлення функціонуючих екосистем після пандемії коронавіруса є «ключем до підвищення стійкості і запобігання виникнення і розповсюдження майбутніх хвороб».

Деякі активісти скептично ставляться до цих заходів, стверджуючи, що їх недостатньо.

«Приємно бачити амбіції щодо розширення охоронюваних територій, збільшення деревного покриву і скорочення використання пестицидів. Але це викликає відчуття дежавю, тому що багато з тих же самих ідей були вже викладені, але не реалізовані», — коментують вони.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть