Земля

За останні 40 років світ втратив третину орних земель

За останні 40 років світ втратив третину орних земель через забруднення і ерозії, викликані хімічними добривами. Відповідне дослідження провели вчені з Університету Шеффілда і представили результати своєї роботи на кліматичній конференції в Парижі.

b6f76c1b026a7780be1d2a914e6305e9

На думку експертів з Університету Шеффілда, здається, що світ не здатний витримати поточні системи ведення сільського господарства. Швидкість ерозії орних земель в 10-100 разів більше, ніж ґрунтоутворення. Майже 33 % орних земель світу були втрачені через ерозій або забруднення навколишнього середовища за останні 40 років, повідомив автор дослідження Дункан Камерон.

Дана ситуація є катастрофічною, попереджають вчені і підкреслюють, що подальше використання хімічних добрив серйозно зашкодить територій, які зазнають безперервні процеси ерозії. Відповідні рішення, які принесли б явне поліпшення, — це традиційні методи, такі як сівозміна і використання органічних добрив, також можна вибрати культурні рослини, які вимагають меншу кількість добрив для зростання.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button