Технології

За рік попит на електромобілі в Україні зріс на 42%

У жовтні в Україні зареєстрували 934 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 42% більше, ніж роком раніше.

Electric Car Фото Від Pannonia

На тлі зростання попиту збільшився інтерес покупців до нових машин.

Якщо торік частка нових авто у реєстраціях BEV становила 11%, то у жовтні поточного року вже 17%.

Найпопулярнішим в країні легковим електрокаром залишається Nissan Leaf. За місяць українську реєстрацію отримали 173 авто цієї моделі.

Другий результат продемонструвала Tesla Model 3, в її заліку 119 реєстрацій. На третьому місці Renault Zoe – 45 машин. Четвертим за популярністю став електромобіль Volkswagen e-Golf – 44 шт. Замикає ТОП-5 жовтневого ринку легкових електромобілів Chevrolet Bolt – 42 шт.

З 44 з 51-го комерційного електромобіля, які отримали у минулому місяці українські номери, були моделі Renault Kangoo Z.E. Всього з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли 7 тисяч автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 11% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Частка нової техніки у цій кількості склала майже 13%. Найпопулярнішою моделлю на ринку нових електромобілів є Nissan Leaf. З січня по жовтень українці придбали 96 нових Nissan Leaf.

На другому місці Audi E-Tron – 90 штук. Також у трійку лідерів ринку нових електромобілів потрапив Mercedes-Benz EQC, який обрали 82 покупці.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments