Земля

Загадкові підземні склепи виявлені в центрі Нью-Йорка


Підземні склепи 200-річної давності знайдені в самому центрі Нью-Йорка. Усипальниці, які знаходилися на глибині 3,5 метри, випадково виявили будівельники, які займалися заміною водопроводу.

ЗМІ пояснило, унікальна знахідка була зроблена посеред Манхеттена під час робіт з заміні старовинного водопроводу. Як тільки робітники приступили до демонтажу системи, вони натрапили на першу гробницю. До розкопок оперативно підключили археологів, і вже вони виявили поруч із першим похованням другий зал з трунами. Фахівці встановили, що склепу не менше 200 років. Гробниці мають високі цегляні стелі зігнутої форми.


За 0нформацією видання, в першому склепі археологи знайшли трохи людських останків. У другому залі їх нарахували кілька десятків. Це кістки дорослих і дітей. Експерти поки не можуть сказати нічого конкретного про поховання. Проведення розкопок у цьому районі Манхетттена зараз неможливо.


Склеп знайшовся недалеко від парку Вашингтон-сквер, де в період з 1797 по 1825 рік розміщувалося кладовищі поряд з пресвітеріанською церквою. У 1927 році на цьому місці розбили парк.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть