Інтернет

Хакери беруть 65 доларів за злом Mail.ru і 194 долара за «ВКонтакте»

Фахівці компанії Dell SecureWorks провели моніторинг підпільного ринку слуг, що надається хакерами. Щоб розібратися в розцінках кіберзлочинців, аналітики спостерігали за хакерськими форумами у другій половині минулого року, а також у першому кварталі поточного року.

За даними аналітиків Dell SecureWorks , в нинішній час, щоб зламати популярні поштові сервіси, коштує не так вже й багато. Наприклад, злом Mail.ru, «Яндекс.Пошти» і «Рамблера» коштує від 65 до 103 доларів. Америкканскі сервіси Gmail, Hotmail, Yahoo, а також український ukr.net коштує зламати трохи більше – 129 доларів. А послугу злому корпоративної поштової скриньки обійдеться замовнику не менш ніж в 500 доларів.

Цікавий той факт, що злом акаунтів в російських соціальних мережах коштує дорожче інших. У звіті Dell SecureWorks говориться, що акаунт якої-небудь західної соціальної мережі можна зламати за 129 доларів, в той час, як за таку ж послугу у випадку з російськими «ВКонтакте» і «Однокласники» доведеться заплатити 194 долара.

Натхнення: svopi.ru

Кнопка «Наверх»