Різне

Офісні меблі – це важливо!

7oto_cikavosti_2908.2014-016_resizedОрганізація ефективної адміністративної, офісної діяльності – це комплекс не менш складних і відповідальних завдань, ніж, наприклад, організація виробництва. Адже організація будь-якого виробництва починається… так, саме в офісі! І чим краще працюватиме офіс – тим успішнішим та швидшим буде досягнення головних цілей підприємства чи установи.

Планування офісу та стратегія підприємства

Планування офісу завжди починається з проектування та організації робочого простору. Його найважливіший компонент – це меблі для офісу. Навіть якщо це Київ, де все є, все одно вибір є непростим завданням і повинен робитися у відповідності зі стратегією розвитку – наприклад, з необхідністю майбутнього розширення, реорганізації, переїзду.

Робочий простір у стилі мінімалізм

Проектування робочого простору завжди починається з обліку і оцінки вільного місця. Адже вузькі проходи між столами, стільці, що постійно впираються спинками в стіни, надмір шафок, поличок, тумбочок тощо – нехай краще назавжди залишаються у далекому совєтському минулому.

Ергономічне (науково обрґунтоване) влаштування робочих місць, звичайно, заперечує будь-яку тісноту і незручність, але може добре співіснувати з модним зараз мінімалізмом і скромністю офісного приміщення. Втім, економія завжди була фундаментом благополуччя будь-якого дбайливого господаря. І офісні меблі, які пропонуються, можуть бути використані для створення в тому числі і мінімалістичного стилю.

Особистий простір працівника

Ефективність та результативність праці кожного працівника дуже залежить від того, як організація його робочого місця відповідає його прямим функційним обов”язкам. Наприклад, модні офісні перегородки варто встановлювати лише там, де працівники інтенсивно спілкуються телефоном (Call-центри), або ж повинні підтримувати високу концентрацію та зосередженість (програмісти тощо). У випадках, коли офіс виконує інші функції – перегородки можуть бути недоцільними.

Предмети інтер”єру в офісі

Вазони, яскраві вази, картини, панно. Чи місце їм в звичайному офісі? Фахівець відповість ствердно. Адже такі предмети інтер”єру можуть нести певне психологічне розвантаження. Наприклад, якщо стіл працівника розміщено так, що він сидить спиною до вікна, це може викликати відчуття дискомфорту, і тому модне тепер вчення фен-шуй досить логічно радить у такому випадку помістити на вікно велику кімнатну рослину. А яскрава ваза або ж інший яскравий предмет буде доцільний на столі, якщо його вимушено розміщено поряд з дверима.

Стандартні чи на замовлення?

Стандартні меблі часто мають модульні розміри. Тому вони зручні при трансформуванні, чи переїздах, чи швидкій організації офісу. Меблі ж на замовлення вписуються в приміщення краще та гармонійніше. Їх краще використати, коли треба підкреслити статус. Це може стосуватись працівників адвокатських контор чи кабінетів керівників середньої ланки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button