Різні цікавинки

Замовити Газель на дачу

foto_cikavosti_29.07.2014-011Якщо напередодні відпустки ви з сім’єю вирішили провести час на заміській ділянці, то вам, напевно, знадобиться спеціальний транспорт для транспортування всіх необхідних речей. Дачі прийнято будувати далеко за містом, тому вам знадобиться вмістиме авто і в той же час економічне, що дозволить мінімізувати витрати. Найоптимальніший варіант для цього – заказать Газель на дачу. Безумовно, це обійдеться набагато дешевше, ніж використовувати для цього вантажне таксі. Даний автомобіль російського виробництва дуже маневрений, він впишеться навіть в найтісніший поворот дачних пристроїв. Ви не застрягнете на поганих дорогах, тому що Газель оснащена високим кліренсом і міцною ходовою. Використання її виправдовується довговічністю і економічністю.

Газелі з додатковими функціями

Бувають випадки, коли на дачу потрібно перевезти непотрібні в квартирі, дуже важкі та громіздкі предмети, наприклад, фортепіано або якусь раритетну шафу. Тоді вам для цього слід замовити Газель з гідроліфтом, зробити це можна на YouDo. Цей різновид моделей ГАЗ, яка оснащена спеціальним підйомником для навантаження меблів в кузов машини. Він може піднімати вантажі до півтори тонни загальної ваги. Наявність гідроліфта дуже виручить за відсутності спеціального навантажувача для завантаження машини. Машини з гідроліфтом популярні і зручні у використанні. Завдяки тому, полегшується процес навантаження і розвантаження.

А ось автомобілі з рефрижератором мають трохи інший напрям. Щоб виконати доставку продуктів харчування, які можуть зіпсуватися від впливу високих температур або медичні препарати, головною умовою зберігання яких, є низька температура, потрібно замовити Газель-рефрижератор, зробити це можна навіть тут perevozki.youdo.com. Конструкція фургону: сендвіч-панелі щільно кріпляться один до одного. Верхній шар – сталь, з покриттям від корозії; середній шар – матеріал, що відповідає за теплоізоляцію – це пінополіуретан; внутрішній шар – оцинкована сталь, яка безпечна для продуктів харчування. Завдяки такій конструкції, досить просто встановити температурний режим в межах від +12 до -20 градусів і не переживати про збереження якості транспортованого вантажу.

Як бачите, автомобілі ГАЗ є на всі випадки життя. Головні переваги – це експлуатаційні характеристики, невисокі ціни на запчастини і економічне обслуговування авто, роблять його дуже популярним серед вантажоперевезень


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button