Земля

Записки Платона вказують на освоєння стародавніми греками авіації і космічних польотів

Жителі Стародавньої Греції могли освоювати авіацію, а також здійснювати космічні польоти. На це вказують деякі записки Платона, що говорять на користь того, що представники стародавньої цивілізації помітно випередили свій час в ряді таких напрямків.

Цивілізація давніх греків свого піку досягла в період між 500-300 рр. до н. е. Вивчивши записи Платона, конспірологи зробили припущення, що грекам в ту пору вдалося освоїти авіацію. Зокрема, деякі описи філософа можуть вказувати на те, що він вивчав території імперії з висоти польоту літака. Крім того, прихильники теорії змови вважають, що опис Платоном Землі збігаються з тим, як виглядає планета в сучасності, якщо розглядати її з орбіти.

Водночас науковий світ відзначає, що не збереглося яких-небудь вагомих доказів на користь того, що будь-яка цивілізація, яка населяла Землю до середини XX століття, мала можливості і ресурси для здійснення космічних польотів. Вони вважають, що мислителі минулого могли вести спостереження з високих гір, що і створювало враження схожої на м’яч планети.

Кнопка «Наверх»