Земля

“Повна евакуація”: Вчені розповіли, як можна врятуватися від Нібіру

Науковці розповіли свій основний спосіб врятуватися від Нібіру. На їхню думку, повинна бути проведена повна евакуація з подальшим переселенням на Марс.

"Полная эвакуация": Учёные рассказали, как можно спастись от Нибиру

Зараз з’являється все більше чуток про смертоносну планету Нібіру. Всі вони мають різні версії, але в кожній з них людство чекає повне знищення. Найсміливіші теорії свідчать, зіткнення з таємничою планетою X відбудеться в найближчий час. Інші чекають її появи через кілька років. Багато вчених взагалі заперечують таку ймовірність.

Тим не менш, зовсім нещодавно група фахівців підготувала доповідь, в якій описала єдино можливий спосіб уникнути загибелі людства у зв’язку з можливою появою в Сонячній системі космічного тіла з зовнішніх просторів Всесвіту. Звіт ще більше налякав деяких людей і підсилив віру конспірологів у своїй правоті. Якщо навіть урядові фахівці почали шукати рішення, значить все дійсно серйозно, і світові лідери давно все знають, але приховують, побоюючись суспільної реакції. При цьому в документах вчених зазначено, подібне якщо і відбудеться, то через кілька десятиліть. За цей час люди повинні підготуватися до переселення на Марс. Тільки повна евакуація врятує людство від загибелі.

Як зазначають науковці, зараз думка про те, що потрібно перевезти на іншу планету сім мільярдів людей викликає лише здивування, оскільки наука не володіє такою можливістю, але технічний прогрес крокує семимильними кроками і не можна до кінця передбачити, швидкість його розвитку. При цьому людям доведеться не просто тимчасово пережити катастрофу далеко від Землі, а саме покинути її назавжди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button