Технології

Запущена найбільша в Європі електростанція з двосторонніми сонячними батареями

Очікується, що щорічне виробництво електроенергії сонячної електростанції перевищить 400 МВт-год.

Запущена самая большая в Европе электростанция с двусторонними солнечными батареями

Компанія Yingli Green Energy і компанія Tempress Systems BV з групи Amtech Group спільно відкрили найбільшу в Європі сонячну електростанцію на двосторонніх сонячних батареях в Ваассені, Нідерланди.

Потужність цієї сонячної електростанції становить близько 400 кВт, на ній були використані 1428 двосторонніх сонячних батарей N-типу PANDA виробництва Yingli з номінальною піковою потужністю від 275 Вт до 280 Вт. Очікується, що щорічне виробництво електроенергії сонячної електростанції перевищить 400 МВт-год.

Сонячні батареї PANDA генерують електроенергію з обох сторін; задня сторона, використовуючи відбите світло з навколишнього середовища і розсіяне світло, дозволяє виробляти на 30% більше електроенергії порівняно зі стандартними односторонніми сонячними батареями.

Двосторонні сонячні батареї мають скляне покриття як на передній, так і на задній стороні, а їх лінійна гарантія становить 30 років, що перевищує термін служби стандартних сонячних батарей. Вони також були протестовані на суворі умови навколишнього середовища, такі як вплив сольового туману, аміаку і на такий відомий фактор ризику, як деградація, спричинена різницею потенціалів (PID). Сонячні батареї виконані з фотоелементів з кристалічного кремнію n-типу, які, за твердженням Yingli, працюють краще при умовах низької освітленості, ніж звичайні фотоелементи p-типу. Про це повідомляє sunnik.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button