Поради

Засоби по догляду за шкірою від Lancome

Шкіра – це найбільший орган людини, який потребує щоденного догляду. І це не дивно, адже на її стан впливає не тільки спосіб життя, але й навколишнє середовище. Вона постійно піддається впливу ультрафіолету, низьких і високих температур, хімічних речовин та механічним подразненням. Це негативно впливає на її загальний стан та сприяє передчасному старінню. Тож постійне зволоження, живлення та захист – це основа догляду за шкірою.

Головні елементи догляду

Засоби по догляду за шкірою слід підбирати відповідно її типу. Наприклад, суха дерма потребує постійного зволоження, тоді як жирний епідерміс слід регулярно очищати від надлишків підшкірного жиру. Особливого догляду потребує і зріла шкіра – для зупинення процесу старіння слід використовувати препарати з підвищеним вмістом колагену, гіалуронової кислоти та вітамінів.

Всі засоби можна розділити на 3 основні категорії:

  • очищувальні;
  • живильні;
  • зволожувальні.

Також в окрему групу можна виділити препарати проти акне та з ефектом ліфтингу.

Очищення

Чиста шкіра є основою для подальшого догляду, тож до її очищення потрібно підходити з максимальною серйозністю.

Основна маса очищувальних засобів підходить для щоденного використання. Зазвичай це пінки, муси, молочко, гелі для вмивання і тоніки та міцелярна вода для зняття макіяжу.

Засоби для щоденного очищення шкіри слід підбирати відповідно до її основних потреб – для чутливої сухої шкіри варто обрати зволожувальне молочко, тоді як для жирної дерми більш відповідним варіантом стане лосьйон з ефектом підсушування.

Для глибокого очищення використовують скраби та пілінги. Це концентровані препарати, які проникають в глибокі шари шкіри, відкривають пори та виводять токсини та вільні радикали.

Скраби містять мікроскопічні тверді часточки, які буквально полірують шкіру та видаляють всі забруднення механічним способом.

Пілінги містять органічні кислоти, які сприяють появі на шкірі легких хімічних опіків. Вони стимулюють регенерацію тканин та м’яко відлущують відмерлі клітини. Після їх застосування шкіра стає гладенькою, ніжною та матовою, без будь-яких проявів стресу та втоми.

Зволоження і живлення

Це досить велика категорія засобів, адже зволоження та живлення є основою догляду за шкірою в будь-якому віці. За щоденне насичення дерми вологою та поживними речовинами зазвичай відповідають денний та нічний крем. Вони забезпечують постійний вплив активних речовин на шкіру та її відмінний зовнішній вигляд кожного дня.

Для додаткового догляду часто застосовують різноманітні маски. Вони мають більш концентрований склад і покращують роботу щоденних кремів. Їх дія не має системного характеру, тож використовувати їх замість основного догляду не слід.

Потрібен миттєвий результат? Тоді варто до щоденного догляду додати есенції та сироватки. Це концентровані препарати, які допомагають швидко наситити шкіру на клітинному рівні. Результат від їх застосування проявляється миттєво – зникають набряки, темні кола під очима, а шкіра помітно свіжішає.

Засоби догляду за шкірою від французького бренду Lancome виготовляють на натуральній основі, тож вони відмінно очищають, зволожують і живлять шкіру. Великий вибір різноманітних препаратів цієї торгової марки дозволить вам підібрати для себе ідеальний догляд.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button