Головна / Фото / Над Канадою зняли ідеально рівне кругле поглиблення в хмарах

Над Канадою зняли ідеально рівне кругле поглиблення в хмарах

Житель Канади надіслав на американський уфологічний сайт MUFON свої фотографії, який він зробив півтора року тому з борту літака.

21 квітня 2017 року цей чоловік летів над Квебеком, Канада, і раптом побачив у вікно неподалік у хмарах ідеально рівний круг.

Пасажирські лайнери літають на висоті 9-12 км, тобто бачений ним об’єкт знаходиться на дуже великій висоті від землі. Виглядає це кругле поглиблення так, немов на поверхню хмари приземлялося щось на зразок величезного блюдця.

Над Канадой засняли идеально ровное круглое углубление в облаках

Сам чоловік не зміг логічно пояснити побачене, а уфолог Скотт Уорінг, який виклав ці фото у себе на сайті, пише, що він іноді чув про подібні загадкові об’єкти в хмарах. Сам Уорінг впевнений, що це безумовно сліди від НЛО.

Над Канадой засняли идеально ровное круглое углубление в облаках

«На вигляд це поглиблення приблизно півмилі в діаметрі. Ймовірно НЛО пролетів крізь хмару і залишив такий слід», — пише Уорінг, — «Схоже спостерігали одного разу працівники аеропорту О’хара в Чикаго. На їх очах диск НЛО піднявся вгору і пройшов через хмару, залишивши після себе саме таку діру. Ця діра зберігалася в хмарі хвилин 15».

 
comments powered by HyperComments