Фото

Парк розваг на дні шахти (6 фото)

Саліна Турда, стародавня соляна шахта в Турда (Румунія), — це перша шахта в країні, на якій почали видобувати сіль. Вона забезпечувала кухонною сіллю всю Румунію від Середньовіччя до 1930-х років, після чого змушена була закритися у зв’язку з посиленням конкуренції на ринку.

Але в 1992 році шахта Саліна Турда була знову відкрита, вже як парк розваг, який розташований на глибині 122 м під землею. Туристи можуть відвідати п’ять глибоких камер на дні шахти і вивчити занедбану гірничу техніку, яка зараз виглядає як витвір мистецтва, завдяки правильно організованому освітленню.

Крім того, в шахті є колесо огляду, амфітеатр, поле для міні-гольфу, два боулінги, спортивний майданчик, дитячий майданчик і навіть озеро, ширина 120 м, а глибина — 8! Всього за $3 за годину відвідувачі можуть орендувати човен.

У соляній шахті Саліна Турда є ще один вагомий аргумент для приваблення туристів. Проводити час в надрах шахти корисно для здоров’я тих, хто страждає від алергії або має проблеми з дихальною системою. Усередині шахти завжди підтримується стабільна температура 11-12 градусів за Цельсієм і вологість 80%.

Натхнення: nlo-mir.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button