Фото

«Зелена» реконструкція: італійці займуться реновацією старої будівлі, зробивши її екологічнішою

Архітектурні бюро Stefano Boeri Architetti і Diller Scofidio + Renfro об’єднали свої зусилля в реновації міланського бізнес-центру Pirelli Tower і його околиць. Стефано Боері в минулому працював над знаменитим проєктом вертикального лісу Bosco Verticale, реновація Pirelli Tower – це новий підхід, оскільки він пропонує вписати вже наявну будівлю в «сад».

В ході проєкту буде проведена не тільки реновація старого будинку, але і зведений новий житловий комплекс і сад-міст між двома будинками. На даному етапі не зовсім зрозуміло, наскільки високою буде нова вежа, але її фасад буде покритий рослинністю площею 1700 квадратних метрів.

COIMA / DS + R / SBA

Відповідно до прес-релізу, зелені насадження будуть поглинати 14 тонн CO2 і виробляти 9 тонн кисню на рік, що, за словами Стефано Боєрі, еквівалентно висадці лісу площею 10 000 квадратних метрів. Також автори проєкту зазначають, що 65% від загальної потреби в електроенергії будівля буде отримувати від сонячних батарей.

«Зелена» реконструкція: італійці займуться реновацією старої будівлі, зробивши його екологічніше
COIMA / DS + R / SBA

Існуюча офісна вежа Pirelli Tower була зведена в 1950 році, але вже кілька років будівля не використовується, тому що не відповідає правилам Євросоюзу. В рамках проєкту архітектори підвищать енергоефективність будинку (створення системи більш розумного вживання енергетичних ресурсів), а також облагородять його зовнішній вигляд і додадуть трохи зелені.

Обидві будівлі будуть з’єднані мостом під куполом, який буде заповнений рослинністю. Планується, що всередині будуть проводитися громадські заходи.

«Зелена» реконструкція: італійці займуться реновацією старої будівлі, зробивши його екологічніше
COIMA / DS + R / SBA

«Цей проєкт пожвавить культову будівлю Pirelli, створивши нову вежу, яка змішає архітектуру і природу, створивши зелений простір, відкритий для всього міста», – коментує Стефано Боері. «В такий важкий період цей проєкт відроджує бачення перспективного Мілана і дає відсіч кліматичній кризі».

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button