Земля

«Зелена революція» перетворює пустелі ОАЕ в оазиси

Активний розвиток космічної програми, створення «розумних» міст, а тепер ще й «зелена революція» в еміраті Дубаї, як відповідь на імпорт, дозволяють ОАЕ вибиватися в лідери інновацій.

Зараз в еміраті Дубаї живе безліч емігрантів. У 70-і роки, коли в країні почався видобуток нафти, ОАЕ стала привабливим місцем, як для заробітку, так і для життя. Не дивно, що це збільшило потреби в продовольстві і різноманітності. Оскільки країна знаходиться в регіоні з не родючим кліматом, вона змушена вдаватися до імпорту. Пандемія COVID-19 порушила глобальні ланцюжки поставок і перенаправила увагу ОАЕ. Необхідність вирішення проблеми надмірної залежності від імпорту надихнула країну на нові стратегії, включаючи створення запасів і високотехнологічне сільське господарство.

Садова ферма Al-Badia Market виробляє безліч різних овочевих культур в багатоповерхових теплицях, в яких ретельно контролюється світло і зрошення, а також переробляючи 90% від вже використаної води.

«Це справжня« зелена революція »посеред пустелі», — говорить директор ферми Базель Джаммаль. «Кожній рослині дається необхідну кількість світла, вологості, тепла і води. Це як якби вона була гостем в п’ятизірковому готелі ».

Джаммаль каже, що його ферма, яка управляється комп’ютерами, — це «вибір майбутнього». «Ми більше не хочемо залежати від імпорту. Ми хочемо виробляти продукцію на місцевому рівні круглий рік, не турбуючись про зміну клімату, опадах або посухи ». Саме з цих причин в інших еміратах почали з’являтися схожі ферми.

Al-Badia

Абделлатіф аль-Банна ще один незалежний фермер, який прилучився до інноваційного руху, вирощує ананаси в теплицях з використанням гідропоніки (без грунту), фермер продає продукцію через інтернет-платформу. На своїй фермі в Аль-Авірі Банна також експериментує з вирощуванням фруктів, овочів і навіть пшениці в холодні місяці, зараз він виробляє достатньо зерна для своєї сім’ї.

Недалеко від узбережжя емірату Дубаї розташувалися ферми, які вирощують корів в спеціальних кондиціонованих сараях, це допомагає забезпечити місцевий ринок молочними продуктами. На цих фермах також вирощується … норвезький лосось! Риба живе у величезних резервуарах, в яких підтримуються особливі умови, що імітують клімат Скандинавії.

Такі ферми часто є приватними підприємствами, але вони активно заохочуються еміратською владою. Зараз в країні запущений план з збільшення внутрішнього сільськогосподарського виробництва на 15% до 2021 року і стимулювання використання сільськогосподарських технологій.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»