Людина

Психологи встановили: жінки краще за чоловіків вибирають подарунки

Психологи встановили: жінки краще за чоловіків вибирають подарункиЯк довели голландські психологи –  у виборі подарунка потрібно покластися на жінку вона краще чоловіки знає, що потрібно подарувати. Психологи провели експеримент і довели: чоловіки гірше за жінок роблять вибір подарунків.

Психологи набрали групу бажаючих взяти участь в експерименті, в якій була однакова кількість чоловіків і жінок. Перед учасниками стояло завдання вибрати один подарунок для близької людини, а інший подарунок для випадкового незнайомого. Умови експерименту полягали в наступному: людина, якій купували подарунок, складала попередньо список бажаних подарунків. Учасникам потрібно було вибрати, що подарувати: подарунковий сертифікат від магазину або купити конкретну річ в подарунок.

У цьому експерименті зі значною різницею жінки обійшли чоловіків. Вони частіше за чоловіків вгадували подарунки, які були в списках у знайомих людей, а для випадкової людини вдало підбирали подарункові сертифікати.

Психологи дали такому явищу своє пояснення: у жінок більш розвинене почуття співпереживання. При виборі подарунка жінка завжди враховує потрібність і практичність речі. До того ж жінки завжди знають, що чоловіки, отримуючи непотрібну річ, більше них самих засмучуються, а також враховують цей факт при виборі подарунка для подруги або просто знайомої.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button