Головна / Технології / Жителі Каліфорнії можуть безкоштовно їздити в автомобілях з автопілотами

Жителі Каліфорнії можуть безкоштовно їздити в автомобілях з автопілотами

Влада Каліфорнії дозволила транспортним компаніям перевозити пасажирів у безпілотних автомобілях, якщо за поїздку не стягується плата. Про це повідомляє Gizmodo.

Програма, запущена в Каліфорнії, допускає два варіанти реалізації. Транспортна компанія може надати безпілотний автомобіль з навченим водієм за кермом для контролю ситуації або випустити на лінію абсолютно автономний транспортний засіб. Плату за проїзд з клієнтів забороняється брати в обох випадках. Однак не виключено, що для отримання такої послуги користувачам доведеться зареєструватися або встановити спеціальний додаток.

Компанії, що беруть участь в експерименті, зобов’язані дотримуватися всі правила, розроблені дорожніми відомствами штату та щоквартально надавати спеціальні звіти. Влада Каліфорнії хочуть отримувати інформацію про загальну довжину здійснених поїздок, у тому числі інцидентів і зіткнень, середньому інтервалі очікування між замовленнями і типу автомобілів. Перевізники будуть зобов’язані прикласти всі зусилля для того, щоб інформація про експериментальний сервіс була доступна для найбільшого загалу.

Існує ряд обмежень і для клієнтів. Скористатися сервісом зможуть лише повнолітні користувачі, можна викликати автопілот для поїздки в аеропорт. Деякі інші пункти правил для пасажирів потребують роз’яснень. Видання Gizmodo вже направило запит, щоб дізнатися як можна скористатися безкоштовною поїздкою з автопілотом і як саме транспортні компанії можуть подати заявку на участь в програмі.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments