Земля

Гігантські тріщини рвуть Кенію на частини

Гігантські тріщини з’являються одна за одною і продовжують розривати землю Кенії останні кілька тижнів. Остання геологічна аномалія відкрилася прямо на схилах гірського хребта на схилах Ельгейо, де тисячі людей тепер живуть у страху бути евакуйованими або поглинуті дуже нестійкою і рухомою землею.

Поява протяжних і глибоких тріщин у поверхні землі говорить про те, що прийшли в рух тектонічні розломи на яких розташована Кенія.

Вся центральна частина країни розривається під впливом руху тектонічних розломів. Це так звана Східно-Африканська зона розломів, виражена в рельєфі великою западиною на дні якої розташовано відразу декілька вулканів, а по краях ця западина оточена високими хребтами Абердер на сході і Ельгейо на заході, там же знаходиться і найвищий вулкан Кенії – гора Кенія і Елгон.

Зараз вся ця тектонічна зона прийшла в рух. Місцеві жителі змушені спішно покидати місця проживання оскільки їхні будинки зруйновані або сильно пошкоджені через появу все нових тріщин прямо в районі населених пунктів.

Це вже навіть не евакуація, а масова втеча, коли кожен рятується як може. Величезні тріщини в землі простягаються на десятки кілометрів і вже зруйнували села Каксгут, Кетігой і Калваль, а жителі, які ще не втекли звідти, живуть в страху, що вся ця місцевість може в якийсь момент провалитися під землю.

Гігантські тріщини збільшуються щодня. За словами місцевих жителів, кожну ніч вони чують моторошний гуркіт, будинки гойдаються, з’являються тріщини в стінах, а багато з них просто розвалюються, а вранці вони бачать нову тріщину в землі або стару, але яка стала ще більшою.

Відбувається дуже тривожний сигнал. Це передвісник того, що всі тектонічні розломи, які знаходяться під Кенією, вже прийшли в рух, а це в свою чергу може спровокувати пробудження вулканів і воістину масштабний природний катаклізм з невідомими наслідками для всього світу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button