Всесвіт

З’явилася найточніша карта всіх вулканів на Венері

Загальнодоступна карта надасть вченим доступ до величезної бази даних для розуміння вулканізму Венери і допоможе визначити, де з’явиться наступний активний потік лави.

З моменту відкриття активного вулканізму на Венері кілька тижнів тому інтерес до вивчення планети різко зріс. Згідно зі статтею, опублікованою в журналі JGR Planets, вчені-планетологи Пол Бірн і Ребекка Хан з Вашингтонського університету створили найбільш повну карту 85 000 вулканів.

«Нам спала на думку ідея скласти глобальний каталог, тому що ніхто раніше не робив цього в такому масштабі», — заявила Ребекка Хан перший автор дослідження, аспірант факультету наук про Землю і планетах Вашингтонського університету в прес-релізі. Вчені використовували програмне забезпечення ArcGIS.

Нова карта дає найбільш повне уявлення про 85 000 вулканічних будівель на Венері. надано: Ребекка Хан, Вашингтонський університет в Сент-Луїсі

Нове дослідження містить поглиблене вивчення місцезнаходження вулканів, моделей їх скупчення і того, як їх географічний розподіл пов’язано з планетарними геофізичними характеристиками, такими як товщина земної кори.

Методологія картування, яка використовується в дослідженні. Фото: Хан і Брін, Вашингтонський університет в Сент-Луїсі

Більш того, нове дослідження пропонує найбільш повне на сьогодні уявлення про вулканічні характеристики Венери і, можливо, про вулканізм будь-якої інший планети.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button