Екологія

Шкідливі викиди в Китаї різко скоротилися. Вчені пов’язали це з коронавірусом

Супутникові знімки НАСА показали різке зниження рівня забруднень над Китаєм. Вчені впевнені, що частково воно викликане економічним спадом країни з-за поширення коронавіруса.

Знімки НАСА показали різке зниження рівня викидів діоксиду азоту в 2020 році. Це відбувається на тлі рекордного зниження активності заводів в Китаї, оскільки виробники припиняють роботу, щоб затримати поширення коронавіруса. Вчені впевнені, що ці дві події пов’язані.

За цю теорію також говорить той факт, що вчені НАСА помітили зниження рівня діоксиду азоту — отруйного газу, що виділяється автотранспортом і промисловими підприємствами, — спочатку поблизу джерела спалаху в місті Ухань. Потім ця тенденція поширилася по всій країні.

Космічне агентство відзначило, що зниження рівня забруднення повітря збігається з обмеженнями, які накладаються на транспорт і підприємницьку діяльність, а також з тим, що мільйони людей потрапляють в карантин.

«Я вперше бачу таке різке падіння рівня забруднення повітря на такій великій площі», — зазначив Лю Фей, дослідник якості повітря в Центрі космічних польотів імені Годара в НАСА.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button