Відео

ЗМІ обговорюють неймовірну аномалію, зняту на відео з вікна літака

Неймовірна небесна аномалія потрапила на відео в США, зокрема, була відображена з авіалайнера, який прямував рейсом Чикаго-Нью-Йорк. Один з пасажирів літака помітив щось неймовірне в повітряному просторі і зняв небесне утворення у вигляді гігантського кільця на мобільний пристрій.

Інцидент стався 29 жовтня, коли літній чоловік дивився в ілюмінатор, насолоджуючись небесною безтурботністю. Автор загадкового матеріалу побажав залишитися анонімним і зізнався, що сильно злякався, зіткнувшись з дивним виникненням.

Пенсіонер також додав, що його внучка, яка перебувала в той момент вдома, спробувала пояснити явище. При цьому дідусь не зміг прислати їй примітне відео, через те, що його телефон був занадто старим, і просто описав побачене словами. Дівчина, трохи розбирається в подібних загадках, поспішила припустити, що в кадр попала «просторова тріщина», яку можна назвати і проходом в інші світи.

У даний момент відео обговорюється дослідниками, які не примітили ніяких ознак підробки. За припущеннями уфологів, з передбачуваного отвору в часі могли вилітати космічні кораблі прибульців.

Кнопка «Наверх»
Закрыть